Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

První vyjádření Karlose Vémoly k videu s prsatou blondýnkou: Zase budu za predátora, povzdechl si

Karlos Vémola se vyjádřil k videu, na kterém je vidět s neznámou blondýnkou.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 5 fotografií
Vyjádření

Věnuje se Karlos Vémola v Thajsku tvrdému tréninku a má myšlenky jenom na zápas s Patrikem Kinclem, nebo ve volných chvílích regeneruje v náruči prsaté blondýnky, se kterou je aktuálně spojován? To je otázka, která nyní zajímá nejen celou českou MMA obec. Ačkoliv nám na naše dotazy Vémola neodpověděl, nyní se ke kauze vyjádřil na svém Instagramu. 

Kouzlo nechtěného. Tak se dá nazvat video, které se od nedělního večera šíří snad všemi sociálními sítěmi. Mladému Slovákovi se totiž během živého vysílání na Twitchi podařilo natočit i Karlose Vémolu s partou přátel na procházce nočním Thajskem. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby před ním nešla pohledná prsatice, která jako by z oka vypadla jeho ženě Lele Ceterové.

Vémola se vyjádřil k videu

I proto se ihned vyrojily spekulace, že by měla patřit právě k slavnému bijci. A to s ohledem na to, že i když šla o dva kroky před Vémolou, před ní nikdo jiný nešel a z celého záznamu je patrné, že patří právě k partičce kolem Vémoly.

Přestože jsme se na Karlose Vémolu obrátili již v neděli večer, do vydání našeho ranního článku nám na naše dotazy neodpověděl. Nyní se ale k celé kauze vyjádřil na svém Instagramu. “Trénujeme tady třikrát denně. Makáme od rána do večera,” začal své vyjádření na Instagramu Vémola, který se ještě v neděli chlubil snímky z výletu a i z inkriminovaného videa je zřejmé, že rozhodně není pravda, že by neopustil tělocvičnu.

Karlos promluvil o dívce z videa

Ačkoliv si s ohledem na jeho minulost nevěrníka málokdo myslí, že dívka nepatřila k němu, on vše popírá. “Vidím, že Česko zase žije nějakou kauzou, kdy kolem mě prošla nějaká paní na chodníku. Tak ze mě zase všichni dělají nějakého sexuálního predátora, že sem jezdím asi si užívat a ne trénovat,” začal svou obhajobu Karlos s tím, že tohle může říct jenom někdo, kdo v Thajsku ještě nikdy nebyl.

“Mezi trojfázovým tréninkem, který tady každý den mám, jsem rád, že stihnu tak akorát doktora a mezi tréninkama se vyspat, takže rozhodně na žádné užívání není čas. Nehledě na to, že se moc těším, až se vrátím do Čech za svojí ženou a dětmi. To je jediný, co mě zajímá. Trénovat, dřít, makat, přijet do Liberce, do O2 areny a tam zvítězit. Takže, že teďka Češi zase žijou nějakým bláznivým videem, to úplně vypouštím a soustředím se na svoji práci, kterou tady musím udělat,” dodal Vémola, který už se v minulosti distancoval od několika žen, jež tvrdily, že byly jeho milenkami.

Dodnes tvrdí, že Zdenu Černou alias Lulu nezná, a za lhářku označil i Hanu Džurbanovou alias Riku Fane, se kterou měl podle jejích slov udržovat milenecký poměr několik měsíců, jak sama řekla v pořadu eXtra Host.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy