Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

První vyjádření Jana Bendiga k trapasu v AZ-kvízu. Nejsem žádný atomový inženýr, brání se

Jan Bendig se poprvé vyjádřil k žalostnému výkonu.
Zdroj: Se souhlasem České televize
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
reakce

Jan Bendig si v AZ-kvízu uřízl pořádnou ostudu. V oblíbené vědomostní soutěži stanul proti svému bratrovi Marsellovi a po jejich nepovedeném výkonu se oba stali terčem všelijakých vtípků, které baví internet. Zpěvák poskytl redakci eXtra.cz první vyjádření. "Nejsem žádný atomový inženýr," hájí se.

Jan Bendig se stal v posledních dnech terčem všelijakých vtipů. Společně s bratrem Marsellem se totiž objevili ve vědomostní soutěži AZ-kvíz, kde oba těžce pohořeli. Honza však trvá na tom, že všeobecný přehled má, jak řekl pro redakci eXtra.cz.


"Já si myslím, že přehled mám. Ale určitě nejsem atomový inženýr, nevím všechno," brání se. Se svým výkonem však spokojen není, byl prý ovlivněn i velkou trémou. "Samozřejmě že spokojen nejsem. Najednou když jste v tom legendárním studiu, slyšíte tu legendární znělku a naproti vám stoji Aleš Zbořil, v zákulisí vás pozoruje Leoš Mareš, tak chytnete trému, i když nechcete," dodává.

Upřímně uznávám, že stačilo, reaguje Bendig

Z hejtů si Bendig nedělá těžkou hlavu. "Okolí se zasmálo a spíš řeklo, že to byl sakra dlouhej díl. A negativní reakce neřeším. Jak už jsem říkal. I já si občas u podobných pořadů zanadávám, co to tam proboha říkají. V tom studiu je to fakt velký stres," říká. Znovu by však do něčeho podobného s jistotou nešel. "Upřímně uznám, že myslím, že stačilo," zakončuje se smíchem své vyjádření k duelu, v němž nakonec vyhrál jeho bratr Marsell.


Zpočátku to přitom vypadalo, že jasným vítězem se stane starší z bratrů Jan Bendig. V jeden moment se ale na pyramidě objevila samá černá políčka, která se kvůli špatným rozhodnutím Honzy přeměnila ve prospěch Marsella. Ten přitom neznal odpovědi na zásadní otázky, jako třeba čím se živila legendární operní pěvkyně Ema Destinnová, jak se můžete přesvědčit v nejnovějším dílu, který je dostupný i na YouTube.

Na rozsáhlejší rozhovor s Janem Bendigem se můžete na eXtra.cz těšit už v úterý.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy