Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

První vyjádření expartnerky Tadeáše Veselého. Potvrdila rozchod a promluvila o nechutném vydírání

Dorazil i MMA zápasník Tadeáš Veselý s přítelkyní.
Zdroj: Herminapress.
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
reakce

Sobotní turnaj Clash of the Stars skončil pro Tadeáše Veselého jedním velkým fiaskem. Poté, co pouze po pár vteřinách vzdal zápas proti Faynemu, ho vybučela celá hala. Vzteky pukala i jeho již bývalá přítelkyně Tereza, která mu po zápase dala pěstí a následně skončila v náručí soupeře. Redakci eXtra.cz nyní poskytla vyjádření. 

Tadeáš Veselý si sobotní večer za rámeček jistě nedá. Fiaskem skončil jeho zápas proti Faynemu, kdy zbaběle odklepal konec pouze po pár vteřinách po zaznění úvodního gongu. Rozzuřená byla i jeho nyní již bývalá přítelkyně. Ta mu začala sprostě nadávat, uštědřila mu ránu pěstí a ještě se vesele fotila s Tadeášovým soupeřem. Jak to má dvojice nyní? Tereza poskytla redakci eXtra.cz vyjádření.


Dvojice se měla rozejít ještě před sobotním galavečerem. Veselý měl však Taliánové vyhrožovat, proto s ním do Ostravy odjela. "Rozešli jsme se, ale i přes to jsem ho do Ostravy přijela podpořit na Clash, hlavně kvůli tomu, že vyhrožoval, že pokud tam nebudu, zápas se vůbec nebude konat, protože nenastoupí," tvrdí.

Tereza po zápase naběhla za Tadeášem do šatny

Ačkoli Tadeáš dal Tereze slovo, zápas nakonec stejně odpískal. Po skončení za ním tak naběhla do šatny a pokusila se mu dát pěstí. "Pěstí jsem se mu poté pokusila dát, protože mě opravdu vytočilo, že on je tak zbabělý, že sám si ránu dát nenechá, ale to, aby někomu fyzicky slabšímu ránu dal, mu problém nedělá," dodala znepokojivě.


Tereza zřejmě chtěla Tadeášovi dát co proto a ještě ten večer se fotila s Miroslavem Lonerem. Korunu tomu nasadila ve chvíli, kdy na sociální sítě přidala video s Veselého někdejším rivalem Tadeášem Růžičkou alias Mawarem. Dvojice se v záznamu objímá na lavičce a společně rapují do písně.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy