Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

První vyjádření Agáty k rozhodnutí soudu v péči o Rozárku: Úleva i povzdech k Soukupovi

+ Dalších 42 fotografií

A je rozhodnuto. Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se budou muset podle soudu střídat v péči o jejich malou dcerku Rozárku. A ačkoliv se po vyřčení rozsudku vítězoslavně tvářil dnes již bývalý mediální magnát, spokojená je podle exkluzivního vyjádření pro eXtra.cz i sama dcera herečky Veroniky Žilkové. Ta nám ale prozradila, v čem ji otec její dcerky zklamal. 

A je to oficiální a není cesty zpátky. Jaromír Soukup bude muset Agátě Hanychové platit 25 tisíc korun měsíčně, přičemž deset tisíc půjde k rukám bývalé partnerky a zbývající suma na spořicí účet jejich dcery. Soud rozhodl i o střídavé péči malé Rozárky, na které se její slavní rodiče nemohli domluvit, přestože se kdysi milovali.


Hanychová je s rozsudkem spokojená

„Rozárka bude v péči otce každý lichý týden v roce vždy od středeční půl desáté ráno do čtvrtka devatenácté hodiny večer. Každý sudý týden pak od pátku půl desáté ráno do neděle devatenácté hodiny. K předání dojde v místě bydliště matky,“ přečetla rozsudek soudkyně, která již rozhodla i o tom, u kterého ze svých rodičů bude Rozárka během svátků.

Ačkoliv hned první Vánoce bude u svého tatínka Jaromíra Soukupa, Agáta Hanychová je podle svých slov s rozsudkem spokojená.

„Já jsem hodně spokojená. Je to přesně tak, jak jsem chtěla,“ řekla eXtra.cz Hanychová, která si ale neodpustila rýpnutí do Soukupa. A to kvůli penězům.


Spor o výživné

„Je mi líto, že tatínek nezaplatil Rozárce její ušlé výživné, protože šlo o peníze pro naši dceru. Já jsem se tak rozhodla, že těch 150 tisíc na její účet pošlu sama,“ dodala Hanychová, která si podle svých slov oddychla.

„Jsem ráda, že konečně můžu vzít děti k moři,“ dodala Hanychová, která má ve střídavé péči i dceru Miu, kterou má se svým prvním mužem Jakubem Prachařem. Zajímavé je, že péči o Miu měla na starosti stejná soudkyně a rozsudek padl jenom den před soudem mezi Hanychovou a Soukupem. A i Prachařovi bylo stanovené výživné ve výši 25 tisíc korun s tím, že se částka rozdělí ve stejném poměru jako v případě Jaromíra Soukupa.


Spokojený s výsledkem je podle všeho i Jaromír Soukup. To aspoň vyplývá z jeho vyjádření přímo ze soudní síně. „Spravedlnost je někdy slepá, ale tentokrát ne,“ řekl Soukup přítomným novinářům, mezi nimiž nechyběla redakce eXtra.cz. Jeho právnička Lenka Radoňová pak potvrdila, že jsou s výsledkem velmi spokojeni.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy