Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Agáta trpí jako zvíře: Prožívám nejhorší chvíle svého života, říká!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Jakub Prachař před pár dny odešel od Agáty a podle informací Blesku podal žádost o rozvod. Modelka je ve 4. měsíci těhotenství a nechtěla se k situaci vyjadřovat. Teď změnila názor.

Ještě minulý týden spolu byla rodinka na dovolené v Alpách, ale teď je pohádce konec. Agátě zlomil vaz románek s fotografem Dereckem Hardem a možná také to, že odmítla jít na testy otcovství.

Jakub Prachař (33) před několika dny odešel ze společné domácnosti a podal žádost o rozvod. Podle všeho to vypadá, že čtyřleté manželství je u konce.

Agáta všechno dlouho zatloukala a nejinak je tomu i teď. „Jen chci říct… Nechápeme, co se tady strhlo. Dejte nám pokoj,“ napsala si na své sociální sítě.

Ještě den předtím ale měla jinou náladu. Nemocná a neschopná vyrazit na módní veletrh, kam přislíbila účast. „Hůř mi nebylo. Hezkou sobotu všem,“ napsala. Byla to opravdu jenom chřipka, nebo fakt, že Jakub už tou dobou nebyl ve společné domácnosti a odešel od ní? Poté ještě namalovala smutný obrázek – srdce v plamenech. Má to znamenat, že jejich manželství už nic nemůže zachránit?

Situaci nepomáhá ani její matka Veronika Žilková, která se hned pustila do její tchyně. Více ZDE.

Navíc to vypadá, že Agáta má náhradu za Jakuba i za Derecka Harda. Kdo to je, se dozvíte TADY.

Související články

Další články