Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

První video z Barcelony: Teroristé rozpoutali krveprolití, policie počítá mrtvé. Obětí masakru je už více než 10

+ Další 2 fotografie
Teroristé paralyzovali Barcelonu. Po masivním útoku policejní složky počítají mrtvé. Obětí může být až 13. Zdá se, že teroristé drží rukojmí. Situace je nepřehledná.

V Barceloně došlo ve čtvrtek odpoledne k útoku teroristické skupiny. Do davu lidí najela velkou rychlostí bílá dodávka. Několik lidí je zraněno, policisté počítají ty, kteří při útoku zemřeli. Mrtvých může být až 13. Policisté prohledávají okolí. Zabijáci možná drží rukojmí a chystají se dál vraždit.

Řidič vjel podle španělských médií v centru Barcelony do turistické zóny La Rambla do lidí na chodníku v plné rychlosti. Svědci tvrdí, že slyšeli explozi. Podle místních novinářů řeší případ barcelonská policie jako teroristický útok.

Deník El País uvádí, že řidič z místa nehody utekl. Jiná média mluví o jednom nebo několika ozbrojencích, kteří po incidentu zaběhli do nedaleké restaurace a zabarikádovali se v ní společně s rukojmími.

Novináři z deníku The Sun uvedli, že obětí na životech je už 13. Minimálně 20 dalších lidí bylo zraněno. Mezi mrtvými jsou i děti. V restauraci jsou údajně 2 ozbrojení útočníci.

Policie uzavřela metro i železniční stanice a doporučuje všem občanům, aby se drželi co nejdál od místa činu. Policie podle médií už vyjednává z útočníky, kteří se zabarikádovali v baru.

PŘIPRAVUJEME PODROBNOSTI.

Související články

Další články