První velké vítězství krásné dcery Andrey Verešové: V tomhle je šikovnější než máma

Zdroj: archiv A. Verešové, odm.olympic.cz
+ Dalších 19 fotografií
úspěch
Žádná světla reflektorů a přehlídková mola, radši svah a pořádný adrenalin. Přestože dcera Andrey Verešové (39) zdědila po mamince krásu, stát se modelkou zatím nezatoužila. Vanessa (12) se raději věnuje sportu a už má za sebou i první velké vítězství. Vyhrála olympiádu jako Eva Samková (26)!

Většina rodičů sní o tom, že jejich dítě půjde ve stejných šlépějích jako oni. Andrea Verešová (39) se však své modelkovské nástupkyně nejspíš nedočká. Dcera Vanessa (12) propadla sportu a slaví v něm úspěchy.

Na karlovarské Zimní olympiádě dětí a mládeže vybojovala zlato ve snowboardcrossu. "Závod byl super. Dobrá atmosféra. Jsem ráda, že to takhle dopadlo. V poslední jízdě jsem měla nějaké problémy, ale nakonec jsem to zvládla. Po postupu do finále jsem začala věřit, že bych mohla vyhrát," řekla Verešové dcera webu olympic.cz s neskrývanou radostí.

A zatímco maminka s bráchou Danem (10) fandili z gauče, táta Daniel Volopich (55) nevynechá žádný dceřin závod. "Můj táta mi pomáhá se servisem a díky tomu mi prkno jezdí rychle. Taky mě doprovází na každé soutěži. Společně s trenérem mi nejvíce fandí," prozradila Vanessa.

Tak to vypadá, že Verešové doma roste budoucí hvězda českého sportu. Může na ni být právem pyšná.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad