Trendy
válka na Ukrajině Extrémní proměny Survivor 2025 Clash 12

První velká hvězda ve Varech: Dorazí zrzka z Jurského parku

První velká hvězda ve Varech: Dorazí zrzka z Jurského parku
Zdroj: csfd
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
Karlovy Vary 2019
Na blížící se Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech 2019 dorazí oscarová herečka Julianne Moore (58). Doprovodí ji tam scenárista a režisér Bart Freundlich, se kterým ve Varech představí snímek After the Wedding (2019).

Julianne Moore dorazí na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech 2019, o čemž informovali organizátoři akce. Osmapadesátiletá herečka je držitelkou Oscara za snímek Pořád jsem to já.

Jako filmová herečka má za sebou velmi úspěšnou kariéru. Zahrála si v mnoha filmech, mezi které patří například Hannibal, kde účinkovala po boku Anthonyho Hopkinse (81), nebo slavné Hunger Games. Diváci si ji jistě pamatují i ze snímku Jurský park.

Julianne je jednou z největších hvězd, která na festival v Karlových Varech dorazí. Převezme si tam Křišťálový globus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. Společně s ní dorazí i scenárista a režisér Bart Freundlich. Představí tam film After the Wedding, který měl premiéru na festivalu Sundance.

Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života

Související články

Další články

Nejnovější kauzy