Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

První velká dovolená: Plekanec vzal syny a těhotnou Šafářovou a odletěli do zahraničí

Zdroj: archiv čtenářky eXtra.cz
+ Dalších 37 fotografií
EXKLUZIVně
Když Lucie Vondráčková (39) v pátek přiletěla do Česka, hned na letišti se chlubila, že si ještě ten samý den přebírá Matěje (7) a Adama (4), s kterými tu prožije krásné prázdniny. Tomáš Plekanec (36) tak vypadal jako převozník dětí z Kanady. Jenže pak všichni Plekancovi bez Vondráčkové, zato s těhotnou Šafářovou, odletěli na prázdniny.

„Letěla jsem s Tomášem Plekancem, jeho dětmi a Lucií Šafářovou ve středu do Říma. Byli tam i další lidé, celá skupina,“ řekla eXtra.cz všímavá čtenářka, která nám poslala i momentku, na níž se hokejisty drží děti dojemně jako klíšťata.

„Na Lucii je těhotenství už krásně vidět a moc jí sluší. Líbí se mi, jak rozkvetla. Sice jsem ze začátku byla docela proti ní, jenže do vztahů jim nikdo nevidí a nevím, jak to Plekanec ve skutečnosti měl s Luckou Vondráčkovou (39). Třeba si už fakt nerozuměli a až pak našel novou partnerku. Oni dva spolu furt vtipkují a působí hrozně zaláskovaně, takže jim to nejde nepřát,“ přidala.

Tatínek evidentně syny i partnerku bral na několikatýdenní dovolenou. Z Říma můžou cestovat různými směry, ať už po Evropě, nebo i mimo ni.

Tak snad Lucii do doby, než bude s péčí o syny na řadě zase ona, nebude v Česku nijak zvlášť smutno.

Související články

Další články