Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

První večeře pohostí tuhle koketu: Olga se ráda hádá a hledá přísného muže

Zdroj: Se souhlasem Olgy Rydenko a TV Prima
+ Dalších 10 fotografií
Reality show

Další díl První večeře představí televizním divákům netradiční dvojici: Nezkušeného Vojtu (23) a dračici Olgu (27), která hledá pořádného chlapa, jenž si umí prosadit svou. Olga navíc moc ráda koketuje a s oblibou se hádá. Co řekne na zajdu, který s ní vyrazil povečeřet?

Olga Rydenko hledá přísného chlapa

Seznamovací show První večeře s šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem (64) pokračuje na Primě v pondělí večer dalším dílem. V něm se představí sedmadvacetiletá recepční Olga Rydenko z Hodonína. Olga hledá muže s hezkým úsměvem, stabilním zaměstnáním a s pevnou rukou.

"Můj partner by měl být chlap, takže zodpovědný a přísný. Je potřeba, aby si sem tam řekl svoje slovo,“ vysvětluje Olga, která se velmi ráda chlubí svým výstřihem a ovážnými outfity na Instagramu.

Olga se ráda hádá

"Můj poslední vztah byl… ježíšmarjá, jak to mám říct. Byl výbušný. My jsme se rádi hádali. Doma to byla trošičku Itálie. Nehádali jsme se každý den, ale když jsme už začali, stálo to za to. Sousedi moc spokojení nebyli,“ smála se u stolu Olga a svými svůdnými pohyby a pohledy flirtovala s třiadvacetiletým řidičem z Nivnice Vojtěchem Jahodou.

"Slečna je taková koketka, umí se na člověka podívat. Má v očích jiskru,“ komentoval dění u stolu člen personálu restaurace. "Ráda vyrazím do přírody, někde se projít, udělat si fotky. Neuděláme si nějakou fotku spolu?“ vyzvala potenciálního partnera, kterého do pořadu přihlásili kamarádi.

Bude koketní taktika Olgy úspěšná? Přeskočí jiskra i ze strany mladého a nezkušeného Vojtěcha? Nechte se překvapit. Už teď se ale můžete krásnou Olgou pokochat v naší galerii.

Související články

Další články