Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

První večeře ne, vrať se do Ano, šéfe!, vzkazují někteří diváci: Zdeněk Pohlreich reagoval

První večeře ne, vrať se do Ano, šéfe!, vzkazují někteří diváci: Zdeněk Pohlreich reagoval
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
ODPOVĚĎ

Některým televizním divákům se nová seznamovací reality show První večeře, v niž se páry oťukávají při jídle od šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha (64), docela líbí, jiní mu ale za ni spílají a posílají ho radši zpátky do napravování restaurací, což ho proslavilo. Co na to obávaný glosátor říká?

Zdeněk Pohlreich o návratu Ano, šéfe!

Zdeňka Pohlreicha mám ráda, ale jako by už vlezl snad do každého pořadu. Ano, šéfe! mu sedělo, v První večeři se mi nelíbí,“ napsala například čtenářka Lenka a s ní mnozí další.

Co na to říká sám šéfkuchař? Vrátil by se k hodnocení jiných podniků a jejich změnám?

To je uzavřená kapitola. Je to voda pod mostem, to už se nestane. To je rukavice, kterou už bude muset zvednout někdo jiný. Já už to určitě nebudu,“ odmítá při povídání pro eXtra.cz vstoupit znovu do stejné řeky.

„V První večeři jsme ti hodní“

Sebe i svůj tým v pořadu První večeře brání. „Snažili jsme se být dobrými hostiteli a vytvořit pro soutěžící příjemné prostředí. Mojí ambicí ani záměrem zaměstnanců, kteří v pořadu vystupují, nebylo nijak to hrotit,“ uvedl.

„Vytváříme platformu, aby se odehrála schůzka. Přímo do toho nezasahujeme. Snažíme se příchozím spíše pomoci zvládnout situaci, necháváme je spláchnout nervozitu skleničkou. My jsme tam ti hodní,“ vysvětluje svou roli při novém pořadu.

Žádné pochyby

Vyhlášenému šéfkuchaři prý netrvalo ani moc dlouho, než produkci na natáčení kývl.

„Žádné pochyby jsem neměl. S touhle produkcí jsem už dělal v minulosti. Teď jsem si nechal vysvětlit, o čem to je, a souhlasil jsem. Není to nic proti ničemu. Navíc se to točilo v době lockdownu, takže pro nás to bylo příjemné zpestření. Aspoň jsme měli co na práci. Ani na chvíli jsme nepřemýšleli o tom, že by to bylo něco blbého,“ dodal pro eXtra.cz Zdeněk Pohlreich.

Související články

Další články