Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

První večeře: Lenka Pohlreichovi vypila zásoby prosecca, její společník se nestačil divit

Seznamovací show se Zdeňkem Pohlreichem.
Zdroj: Se souhlasem FTV Prima
+ Další fotografie
Seznamka

Televize Prima odvysílala další díl seznamovací show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem. V něm se představily hned několik potenciálních párů, z nichž zejména vyčníval ten první. Osmatřicetiletá Lenka z Prahy se totiž v restauraci Divinis rozpila a během schůzky do sebe kopla hned několik skleniček prosecca. Jan, se kterým byla na první schůzce, se nestačil divit.


Jen co Lenka (38) vtrhla na schůzku s padesátiletým Janem do restaurace Divinis, zamířila si to na bar a nechala si nalít sklenku prosecca. To jí očividně okamžitě zachutnalo, ostatně během rande jich do sebe kopla tolik, až si z toho musel dělat srandu i sám Zdeněk Pohlreich. "Ne abys tam přišel a řekl: Dáte si pátou sklenici prosecca?" nabádal číšníka populární kuchař.

Zatímco Lenka působila živým dojmem, Jan naopak vypadal jako ospalý morous. Ne nadarmo taky o sobě na začátku prohlásil, že má rád spánek. "Rád spím, hodně spím. Nejsem příznivcem internetových seznamek, to je plýtvání času… To radši půjdu spát." prozradil Jan, který po celou dobu nestačil zírat, jak do Lenky padá jednka sklenka za druhou. "Měla by sis trochu dávat pozor se zdravím, aby ses třeba neuchlastala," musel brzdit svou společnici.

Ačkoliv to na první pohled vypadalo, že jim to spolu neklapne, nakonec překvapili a oba řekli, že se rádi znovu sejdou. Jak se říká, protiklady se přitahují. V tomto případě to ale na vzath nestačilo. Lenka i Jan ale zůstali přáteli.

Jeden neúspěch za druhým

Mezitím se spolu na večeři zašli Aleš (30) a Eva (24). Třicetiletý plzeňák ale udělal hned několik přešlapů, kterými svou potenciální partnerku odradil. Například řekl, že chce kupu dětí nebo že se mu nelíbí potetované ženy. Tady hodně přestřelil, ostatně Eva má k tetování jako začínajíci tatérka totiž velmi blízko a jak naznačila, sama má hned několik kérek. I proto si Aleš vyslechl hořké odmítnutí.

Naopak rodačka z Ukrajiny Marina (38) si na první pohled notovala s Michalem (28). Oba si rozumněli v důležitých věcech, a tak si řada diváků myslela, že mají šanci. Marina ale všechny, včetně samotného Michala, šokovala. Na další schůzku nechtěla. Důvodem byl pro ni velký věkový rozdíl.

Ještě větší věkový rozdíl byl mezi Petrem (27) a Luckou (41). "Věk je pro mě jenom číslo," tvrdil mladý tatínek a přiznal, že měl i starší partnerky. Ani Lucka nad Petrem nezanevřela, podle ní starší muži už mají akorát chuť polehávat na gauči. Slovo dalo slovo a druhá schůzka byla domluvena. Nakonec jim to ale neklaplo.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy