Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

První večeře? Je fascinující, že do toho pořadu vůbec někdo přišel, říká Pohlreich

Zdeněk Pohlreich.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
SHRNUTÍ

Televize Prima odvysílala poslední díl poněkud ostré seznamovací show První večeře, v níž se lidé na prvním rande potkali až u dobrého jídla. Co v ní nejvíc zaujalo hostitele Zdeňka Pohlreicha (64)? A kývl by vůbec na druhou řadu?

Zdeněk Pohlreich: Nikdy bych do toho nešel

Do reality show První večeře se přihlásila spousta bizarních postaviček, některé diváky vyloženě šokovaly. Které překvapily známého šéfkuchaře?

„Ten koncept měl zajímavé momenty, ale asi není jeden člověk nebo pár, které bych chtěl vypíchnout. Pro mě je fascinující, že do toho pořadu vůbec někdo přišel. Za sebe vím, že bych se toho určitě nezúčastnil,“ směje se kulinářská celebrita Zdeněk Pohlreich při dotazu naší redakce.

„Samozřejmě je pravda, že mě fascinovalo, jak se už na první schůzce někteří byli schopni otevřeně bavit o sexu. Ale tak každá doba a generace má něco. Za nás to nebylo, ale nevyčítal bych jim to,“ říká smířlivě.

Při našem prvním povídání před startem pořadu byl ještě ostřejší. To prohlásil, že i v pořadu poznal, že sociální sítě vychovávají generaci asociálů.

Pokračování? Těžko říct

Jestli by Pohlreich kývl na pokračování pořadu, to nyní neví.

„Pro náš podnik bylo fajn, že jsme mohli aspoň něco dělat v době covidu. Jestli bude další řada, to ještě netuším, nejednali jsme o tom. Nevím ani, nakolik to bylo divácky úspěšné,“ začal zeširoka.

„Určitě bych případné jednání předem nezavrhoval, ale na druhou stranu teď už jsme v provozu a po dobu natáčení bychom museli zavírat, tak by nám to zkomplikovalo situaci. Nevím, jak bychom to vyřešili. To by byla zásadní otázka,“ dodal Zdeněk Pohlreich pro eXtra.cz.

Související články

Další články