Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

První Vánoce v roli maminky: Ewa Farna ukázala roztomilého synka Artura

První Vánoce v roli maminky: Ewa Farna ukázala roztomilého synka Artura
Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
miminko
Ewa Farna (26) má za sebou skutečně akční rok. Kromě spousty odehraných koncertů má za sebou i porod syna Artura, který přišel na svět letos v červnu. Nyní se zpěvačka pochlubila krásnou fotkou u stromečku, na které spolu s manželem a synkem působí jako ta nejspokojenější rodinka.

Zpěvačka Ewa Farna má za sebou rok plný zážitků. Ještě s obřím těhotenským bříškem vystupovala na koncertech, v červnu porodila a krátce na to se vrátila zpět na pódia. Artur, jak svého synka pojmenovala, jí dělá jen samou radost a je tím nejkrásnějším dárkem, který si mohla předčasně nadělit.

Společně s manželem Martinem Chobotem nyní prožívá Ewa první Vánoce v roli rodiče a velmi si je užívá. „Tenhle rok byl (nejen hudebně) tak akční a intenzivní! A jsem nejšťastnější, že můžu být máma, žena i zpěvačka,“ napsala k rozkošné fotce u stromečku na Instagramu.

Přání krásných Vánoc posílá Farna i svým fanouškům, kterým připomíná, že svátky nemají být o stresu. „Přeju Vám Vánoce strávené s těmi nejbližšími a v klidu! A že dárek nestihl dorazit, zapomněli jste koupit brambory, nebo něco není úplně podle představ - neřešte to, o tom přece Vánoce nejsou. Tak, já odkládám telefon, připojuju se zase až na pracovního Silvestra. Šťastné, veselé a klidné,“ dodala Ewa.

Nelze si nevšimnout, že zpěvačka v roli maminky doslova rozkvetla a že jí to po boku manžela a se synem v náruči velmi sluší. Podívejte se na celý snímek do galerie.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy