Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

První Vánoce bez manžela a tatínka Karla Gotta (†80): Ivana s dětmi neopouští Bertramku

První Vánoce bez manžela a tatínka Karla Gotta (†80): Ivana s dětmi neopouští Bertramku
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
EXKLUZIVNĚ

Celá republika je naladěna přípravami na Vánoce. Život nejmladších dcer Karla Gotta (†80) a jeho pohledné manželky Ivany (43) je ale stále ovlivněný odchodem legendárního zpěváka, který zemřel před dvěma měsíci. Proto se i nejdůležitější svátky v roce budou nejspíš u nich letos ubírat trošku jiným směrem, než tomu doposud bývalo. Nejdůležitější člověk u stolu bude totiž velmi chybět.

Někteří spekulovali o tom, že už před vánočními svátky Ivana s dětmi opustí Bertramku a nebudou chtít být v prostředí, kde trávily společný čas s milujícím manželem a tatínkem. Zatím to ale podle zjištění eXtra.cz vypadá, že rodina, která prožije první Vánoce bez Mistra, svůj milovaný domov neopustí.

I když se už nejspíš krůček po krůčku dcery Mistra vracejí do reálného koloběhu života, přesto jsou neustále pod ochrannými křídly maminky Ivany. Pro média se před pár dny vyjádřila mluvčí rodiny Aneta Stozlová, že se k nadcházejícím svátkům nebude vyjadřovat. „Mohu jen říci, že rodina zesnulého Karla Gotta drží smutek. A s ohledem k nezletilým nebudu poskytovat informace tohoto nejcitlivějšího charakteru,“ uvedla mluvčí.

Láska k domovu

Mluvilo se o tom, že Ivana s dětmi opustí Bertramku a zamíří na slunnou Floridu, nebo budou u známých. Zatím to vypadá, že milovaný domov - Bertramku - neopustí a Vánoce stráví tam, kde se pořád drží jedinečná vzpomínka na pěveckou legendu, manžela a tatínka.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy