Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

První Vánoce bez Jiřího Pomeje (†54): Vdova zaplavená láskou a dojemné chování dcery (6)

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
PŘEROD
Uplynulo již deset měsíců od chvíle, kdy vyhasl život bouřliváka Jiřího Pomeje (†54). Herce, který proslul hlučností a bonvivánstvím, ale také charakteristickým chraplákem, porazila zákeřná rakovina. A i když vdova po něm má už šestnáct měsíců nového kluka, ani na Vánoce na svého muže nezapomněla. A jak je strávila Jirkova dcerka Anička?

„Měli jsme vánoční maraton. V pondělí jsme byli u našich, v úterý naposledy doma v Břevnově, ve středu u rodičů Péti a ve čtvrtek přijela Jirkova maminka. Veze Aničku k Jirkově sestře, kde si udělají další Vánoce,“ řekla eXtra.cz Andrea Pomeje

Dojetí

Tu dojímá, že v životě maličkého polosirotka dochází k zásadnímu odhalení. Anička byla ze všeho nadšená. Je v tom správném krásném věku. Ale příští rok už nám asi Ježíšek neprojde, už má silné pochybnosti,“ prozradila nám krásná dýdžejka pohnutě.

Ani během všech svátečních radovánek ale nezapomněla na muže, s kterým se sice kvůli jeho chování musela rozejít, i tak ale dál zůstává v jejím srdci. „Za Jirku jsme samozřejmě zapálili svíčku. Ale to není žádná sváteční věc, svíčku za tatínka zapalujeme denně,“ vysvětlila redaktorovi.

Novoty

A jaký nejkrásnější dar si s přítelem, kterého poznala ještě před manželovou smrtí, navzájem dali?

„S Péťou jsme si nadělili bydlení, nic víc asi nejde. Už se nám to blíží, moc se těším, až bude vše hotové a budeme přestěhovaní,“ doplnila s odkazem na blížící se novou životní etapu

Související články

Další články