Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

První útočil David. Byl surový! Je tu nové svědectví od bazénku v Dubí

Jak to bylo v Dubí?
+ Dalších 6 fotografií
Co se ve skutečnosti odehrálo na koupališti v Dubí? Napadla skupina agresivních lidí Davida? Nebo David útočil první. Objevilo se nové svědectví.

Nejprve se zdálo, že celý incident začal kvůli tomu, že děti se pošťuchovaly v bazénu a pak to řešily jejich matky. Do sporu se vložil David a pak ho napadla agresivní skupina.

Portál Romea.cz nyní ale přinesl zcela jiné svědectví. Kdo vyprovokoval šarvátku byl prý sám David. Redaktoři portálu Romea oslovili dvě ženy. Matku jednoho z chlapečků a její kamarádku. Celou šarvátku prý začala žena, která není Romka.

„Ta paní chytla mé dítě za ramena, začala s ním třást a křičet "už tě mám plné zuby, už mě se*eš“ a hodila s ním jak s kusem hadru do bazénku,“ uvedla matka jednoho z chlapců. Reakce to prý byla přehnaná, děti si prý jen hrály.

„Řekla jsem jí, co si to dovolujete, takhle házet s mým dítětem,“ vzpomíná dále žena. Svého syna prý odvedla na deku. A ve sporu pokračovala její kamarádka. Podle webu Romea.cz je právě tato kamarádka ženou, kterou policie obvinila z výtržnictví.

V tu chvíli se do sporu vložil hlavní hrdina. David byl prý agresivní a jednu z žen surově napadl. „První zaútočil David M., který vběhl do bazénu a surově odhodil romskou ženu, která se v bazénku prala s českou ženou, a udeřil ji pěstí,“ tvrdí žena jménem Lucie. Prý ho nenapadlo sedm lidí, jak se uvádělo v prvním svědectví. S Davidem se prý prala jen jedna žena, které přišel pomoci její bratr. Ostatní lidé se údajně do bitky nezapojili, jen si hlídali své děti.

Jsou tu tedy dvě svědectví, která stojí proti sobě. Nejprve se hovořilo o tom, že David je hrdina a bude za svůj hrdinný postoj odměněn městem Dubí. Portál Romea.cz ale přišel s novým svědectvím, že David je agresor. Bude na policii, aby celou věc řádně vyšetřila.

Mohlo by vás zajímat

Další články