Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

První úsměv po rodinné tragédii: Cristiano Ronaldo a jeho Georgina poprvé ukázali novorozenou dceru

Cristiano Ronaldo a Georgina ukázali novorozenou dceru
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
rodina

Světově proslulou fotbalovou legendu Cristiana Ronalda (37) a jeho partnerku Georginu Rodríguez (28) postihla tragédie, která otřásla celým světem. Jedno z dvojčátek, které slavný pár přivítal na světě, bohužel nepřežilo a do jejich veliké rodiny tak přibylo místo dvou děťátek pouze jedno. Partneři, kteří si v posledních dnech prošli učiněným peklem, se  prostřednictvím Facebooku spojili se svými fanoušky a zveřejnili první snímek z pohodlí domova s novorozenou holčičkou v náručí.


Chvíle utrpení

Život v luxusu a pohádkovém bohatství není nikdy zárukou stoprocentního štěstí a chvíle učiněného pekla na zemi si můžou prožít i ti, kteří mají z pohledu obyčejného smrtelníka všechno. Slavný fotbalista Cristiano Ronaldo a jeho partnerka Georgina si prošli jednou z nejhorších situací v životě rodiče - zemřelo jim miminko. Tragičnost celé události ještě podtrhoval fakt, že se jednalo o jedno z dvojčat.

Slavní rodiče se teď zřejmě budou muset nějakou dobu srovnávat s tím, že srdcervoucí smutek nad ztrátou syna budou střídat pocity vděku a radosti z narození dcery. Přesto ale i v časech jejich soukromé beznaděje se najdou chvilky, kdy se na jejich tvářích objeví šťastný úsměv.

Konečně doma

K jednomu z takových okamžiků došlo, když se dvojnásobná maminka konečně vrátila i s malým růžovým uzlíčkem štěstí domů. Kolem rozkošné holčičky se okamžitě sešla celá jejich početná rodina a zdá se, že alespoň v ten okamžik vešel do jejich srdcí pokoj a mír. Se svým kouskem štěstí v neštěstí se Cristiano neváhal podělit se svými fanoušky, kteří s ním intenzivně prožívali útrapy posledních dní.

Fotbalová star přidala na své sociální sítě první společnou fotografii s novým přírůstkem do rodiny. Ronaldo s Georginou nechali nahlédnout do svého soukromí a společně se svými dalšími čtyřmi dětmi, z nichž tři má fotbalista z předchozího vztahu, se vesele usmívají do objektivu.

Slova díků

"Domov, sladký domov. Gio a naše holčička jsou konečně s námi," připsal fotbalista k rodinnému snímku. "Chceme všem poděkovat za všechna milá slova a gesta. Vaše podpora je velmi důležitá a všichni jsme pocítili lásku a úctu, kterou k naší rodině chováte. Nyní je čas být vděčný za život, který jsme právě přivítali na tomto světě," dodal pětinásobný otec, který hrdě držel v náručí svou statečnou přeživší dceru.

A tak se po delší době na fotbalistově Instagramu a Facebooku ukázal o poznání optimističtější příspěvek. Ronaldo, s jehož zármutkem soucítili fotbaloví kolegové po celém světě, sdělil událost o smrti svého čerstvě narozeného syna před pár dny prostřednictvím sociálních sítí.

"S hlubokým zármutkem vám musíme oznámit, že náš chlapeček zemřel. Je to obrovská bolest, kterou mohou cítit jen rodiče. Pouze narození naší holčičky nám dává sílu prožívat tuto chvíli alespoň s malou nadějí a štěstím,“ napsal portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo na svůj Instagram. "Chlapečku náš, jsi náš anděl. Vždycky tě budeme milovat,“ dopsal ještě nakonec.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy