Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

První úraz na festivalu ve Varech: Lilia Khousnoutdinova prozradila, proč kulhá

+ Dalších 8 fotografií

Zahájení 56. ročníku karlovarského festivalu si nenechala ujít ani Lilia Khousnoutdinova a Karel Janeček. Do Varů se velmi těšili, na červeném koberci dvojice jen zářila. “Příprava mi trvala asi 7,5 minuty,” směje se nádherná Lilii, které se krátce před odjezdem přihodil úraz nohy, který jí událost velmi komplikuje. Proč mírně kulhá?

56. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary je již v plném proudu. Slavnostní zahájení, které proběhlo v hotelu Thermal, si samozřejmě opět nesměla nechat ujít řada významných osobností a po červeném koberci se prošla i nádherná Lilia Khousnoutdinova (34) a Karel Janeček (48). Při té příležitosti dvojice poskytla redakci eXtra.cz rozhovor.

Manželé se na festival, který v posledních dvou letech tížila pandemická situace, moc těšili. “Těšili jsme se moc,” říká s nadšením Lili. Karla zde sice čekají pracovní povinnosti, ale ani tak mu to nadšení nebere. “Taky jsem se těšil! Navíc já tady budu mít v neděli tiskovku,” sdělil.

Lili: Nejrychlejší příprava Varů

Lilia vypadala jako vždy úchvatně, přitom jak sama prozradila, přípravě moc času nevěnovala. “7,5 minuty, myslím, že ani to ne,” směje se. Rozhodně nejrychlejší příprava na chůzi slávy po red carpet! Chystala se na hotelovém pokoji za přítomnosti dětí, se kterými manželé na událost vyrazili. Čeká je tedy spíše rodinná “dovolená”. Tu však Lili komplikuje zranění nohy, které se jí přihodilo těsně před odjezdem do Varů. Co se stalo, se dozvíte v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy