Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

První upřímná zpověď Lucie z Výměny: Chtěla jsem to skončit, rodina Aleny se ale chtěla napakovat

První upřímná zpověď Lucie z Výměny manželek: Chtěla jsem to skončit
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / Se souhlasem Lucie Navrátilové
+ Dalších 6 fotografií
ROZHOVOR

Pravidelní diváci reality show Výměna manželek si jistě pamatují legendární díl s maminkou Lucií, která má čtyři děti a v současné době je šťastně provdaná za Michala, se kterým se zná prakticky od dětských let. Na druhé straně se divákům představila Alena, která má partnera a dospělého syna. Od začátku bylo jasné, že Alena, která je zvyklá na jedno, navíc odrostlé dítě, bude mít co dělat, aby ukočírovala čtyři malé rarášky. O této nezapomenutelné Výměně toho bylo napsáno již mnoho a většinou v neprospěch maminky Lucie. Ta se rozhodla, že redakci eXtra.cz poskytne rozhovor o tom, jak to tenkrát skutečně bylo a proč jí bylo zamezeno z celé reality show po dvou dnech odstoupit.

Před pár měsíci mohli diváci na televizních obrazovkách vidět skutečně povedenou Výměnu manželek, kdy se střetly dvě ženy z naprosto odlišnými životy a přístupem ke všemu.

Na jedné straně maminka Alena s partnerem a dospělým synem, který prakticky žádnou péči a starost nepotřebuje, a na straně druhé maminka Lucie, která se stará o čtyři malé děti, a navíc musela válčit s partnerem, který dle jejích slov nebyl rozhodně žádný svatoušek. Často holdoval alkoholu a rodině se prakticky nevěnoval.

Vše se tehdy vyhrotilo mezi osmi očima a Lucie byla vykreslená jako neschopná matka, která nedokáže vlastní děti naučit základním hygienickým návykům a v celém bytě má neskutečný nepořádek.

Z Výměny vyšla jako vítěz Alena a její rodina a Lucie se musela potýkat s odpornými vzkazy, urážkami a dokonce i vyhrožováním. Maminka Lucie se s následky svého rozhodnutí jít do Výměny manželek potýká dodnes a rozhodla se, že pro eXtra.cz promluví, jak to tehdy skutečně bylo.

Chtěla jsem to ukončit, ale rodina Aleny potřebovala peníze na dovolenou

Maminka Lucie již několikrát zmínila, že její bývalý partner, který se Výměny účastnil, v té době vydělával velmi slušné peníze. Mělo se jednat o částku 60 - 100 tisíc korun měsíčně. "Celou Výměnu jsem chtěla ukončit už druhý den natáčení. Necítila jsem se vůbec dobře. Můj tehdejší přítel vydělával slušné peníze, takže ztráta 100 tisíc by mě nijak výrazně nebolela," zavzpomínala Lucie.

Problém ovšem nastal ve chvíli, kdy dala najevo, že chce natáčení ukončit. "Rodina Aleny, tedy Robert a David, mě však přemlouvala a škemrala, ať show neukončuji. Důvodem byly samozřejmě peníze, které tak nutně potřebovali na dovolenou a další věci, které měli již naplánované a se sumou počítali," pokračuje.

"Štve mě, že jsem byla vykreslená jako špatná matka a člověk, přitom mně o peníze nešlo. Robert a David si hráli na dokonalou rodinu, přitom peníze a výhra u nich hrály hlavní roli. Já se o své děti starám, nikdo nikdy nezmínil ani neukázal, že s nimi trávím spoustu času. Chodíme na brusle, na procházky. Pravdou je, že jim samozřejmě chyběla pevná ruka muže. Můj tehdejší partner hodně pil, odcházel do práce v pět ráno a vracel se až pozdě večer," dodala Lucie.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy