Únava, stres, vyčerpání, i tak popisují čtenáři Extra.cz svoje zážitky z poslední noci. Síla listopadového super úplňku udeřila již z neděle na pondělí a většině lidem nedala spát. Nespavost se projevovala především u dětí. Ty jsou prokazatelně citlivější na vliv úplňku. Rodiče dnes doslova blouzní vyčerpáním. To může značně ovlivnit vaši psychiku. Budete podráždění, u slabších kusů se může projevit agrese. Ne nadarmo je prokázána zvýšená kriminalita během období úplňků.

Lidé s mentální poruchou by měli být izolováni. Tentokrát je měsíc díky své síle může ovlivnit i během dne. Lidé popisují své stavy jako úzkostné. Nebojte se zahájit tento týden dnem volna, abyste nechali odpočinout unavenou mysl, prospěje to vám i vašemu okolí.

Včerejší noc označují čtenáři také jako plnou vášně! Lunární svit ve vás probudil divokého dravce prahnoucího po kořisti. Sexuální život nabere díky vlivu znamení býka, ve kterém se měsíc nachází, úplně jiné obrátky. Pokud váš milostný život pokulhává, nezoufejte, znovunalezená vášeň se jistě dostaví, jak popisuje jeden z čtenářů: „S partnerkou jsme zažili divoký sex, jaký už dlouho ne! Milování za svitu měsíce dodalo tu pravou atmosféru, ničeho jsme se nebáli,“ popisuje roztoužený Pavel z Brna. Pokud vás potkaly podobné zážitky, neváhejte je s námi sdílet na našem redakčním e-mailu.