Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

První úplněk 2022: Vodnářům přináší odvahu, Štírům možnost odčinit chyby

úplněk, žena, astrologie
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
úplněk

Lednový úplněk ve znamení Raka přináší do našich životů pozitivní energii. Dá možnost vyřešit dlouhodobé spory, ukáže i to, co bylo doposud skryto. Jeho hlavním tématem je odvaha. Podívejte se, co čeká v úterý 18. 1. 2022 právě vás. Úplněk nastane hned chvilku po půlnoci, přesně v 0:48. Ze zdravotního hlediska ovlivní hlavně žaludek, játra a horní končetiny.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Během úplňku najdete svou odvahu, která vám umožní posunout se v životě někam dál. Není nic, co byste teď nezvládli. Jste na dobré cestě, vytrvejte. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Úplněk vám vlije optimismus do žil, hned se vám bude lépe fungovat. Nechte chmury za sebou a soustřeďte se na to dobré. Uvidíte, jak velkou změnu to ve vašem životě udělá. V galerii najdete, co vás může překvapit.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Cokoli si přejete, je vesmír připraven vám dopřát. Musíte však opravdu uvěřit, že si to zasloužíte, a ani na minutu nepochybovat. Strach je zabijákem každého snu. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Můžete být trochu melancholičtí, zřejmě vám v životě nevyšlo něco, o co jste opravdu stáli. Tento úplněk vám však dává velkou naději, že věci nakonec půjdou správným směrem. V galerii najdete váš tip.



Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Tento úplněk bude perfektně fungovat vaše představivost, která je pro Raky typická. Nejenže budete mít plnou hlavu snů, ale můžete v práci dokončit i velký projekt. Vaše nápady budou mít hodnotu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

S láskou půjde vše lépe. Zkuste jednat tak, jak vám radí srdce. Rozum je tentokrát zastřen strachem, který vám v hlavě vytváří důvody pro neúspěch. Teď však strach opravdu lže. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Někdo z vašich blízkých bude během úplňku žádat o vaši pomoc. Mohlo by se ale stát, že to bude daleko za hranicemi toho, co je vám momentálně příjemné. Buďte připraveni poslechnout sami sebe. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Během úplňku s vámi budou zmítat nálady, kterým zpočátku vůbec neporozumíte. Svůj důvod mít ale budou. Uvolněte se, otevřete svou mysl a pracujte se svými emocemi. Máte jedinečnou šanci. V galerii najdete váš tip.



Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Úplněk ve znamení Raka přináší do vašeho života duševní sílu a odvahu vykročit do neznáma. Zkuste pracovat s otázkami, které půjdou do hloubky vašeho nitra. Týkat by se měly zejména financí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Máte jedinečnou šanci odčinit své předchozí chyby. Nepřijímejte však odpovědnost úplně za každou věc, která se ve vašem okolí děje. Soustřeďte se sami na sebe. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Úplněk přeje Střelcům v navázání nových přátelských vztahů, stejně tak partnerských. Láska je něco, co vám ve vašem životě opravdu chybí. Otevřete se jí a přivítejte ji ve svém srdci. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Úplněk vám umožní vymanit se ze škatulek, do kterých vás ostatní neustále staví. Zároveň otevře dveře dávným tajemstvím a životním lekcím. Změny ve vašem životě na sebe nenechají dlouho čekat. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy