Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

První ultrazvuk miminka Jasminy a Rytmuse: Dojemná slova budoucí maminky!

Zdroj: Instagram, youtube.com
+ Dalších 32 fotografií
snímek uvnitř
Drsňák Rytmus (42) zveřejnil na svých sociálních sítích dojemné video své snoubenky Jasminy Alagič (29). Na krátkém videu je vidět, jak se Jasmina kouká na ultrazvuk a raduje se při pohledu na jejich první miminko.

Rytmus (42) se svojí snoubenkou Jasminou Alagič zažívají nejkrásnější období v životě. Na Štědrý den oznámili, že čekají prvního společného potomka. O těhotenství půvabné moderátorky se spekulovalo prakticky od začátku jejich vztahu.

Z drsného slovenského rappera se stane vzorný tatínek. Rytmus neskrývá své dojetí a nad těhotenstvím Jasminy se doslova rozplývá. Není tajemstvím, že po miminku dlouho toužil, ale jeho bývalá přítelkyně Dara Rolins (46) už další dítě nechtěla.

To byl také koneckonců jeden z důvodů jejich rozchodu. V současné době je až po uši zamilovaný do Jasminy a na svém Instagramu zveřejnil dojemné video z ultrazvuku, na kterém se Jasmina rozplývá nad jejich miminkem.

"To je hlava?" ptá se rozněžněná Jasmina. "Ano, to je hlavička," ubezpečuje ji paní doktorka. "Jééé," nemůže se ubránit krásná budoucí maminka.

Je vidět, že Rytmus se na roli otce neskutečně těší. Tak snad vše poběží bez jakýchkoliv komplikací.

Související články

Další články