Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

První třpytivý Batman přichází! Robert Pattinson povýšil z upíra na netopýra

Zdroj: Summit Entertainment
+ Dalších 6 fotografií
nová role
Jako by to bylo včera, co se Robert Pattinson (33) stal coby Edward Cullen ve filmech Stmívání idolem náctiletých dívek. Od té doby přitom uběhla už spousta času a muž, kterého dříve všichni znali jako třpytivého upíra, se oficiálně stane netopýrem.

Dokonalý účes, oči měnící barvu a kůže, která se třpytí na slunci. Taková je definice novodobých upírů, které stvořila spisovatelka Stephenie Meyer, zřejmě netušíc, že upíři byli vždy krvelačná monstra a ne kouzelná stvoření z pohádky My Little Pony. Takovým novým upírem se stal i Robert Pattinson, který se nyní snaží od své tehdejší role oprostit.

Robert se už dříve vyjádřil, že na roli Edwarda Cullena, ačkoliv ho proslavila, by nejraději zapomněl. Ačkoliv má Stmívání poměrně velkou fanouškovskou základnu, odpůrců je po celém světě ještě mnohem víc. Pattinson navíc není špatný herec a být stále zaškatulkovaný jako třpytivý upír pro něj tedy nemůže být nic příjemného.

I proto kývl na nabídku stát se Batmanem v nadcházejícím filmu. V nové roli bude možné ho vidět už v roce 2021. Stane se tak nástupcem Christiana Balea, Bena Afflecka, či například Vala Kilmera. Pokud se jeho herecký výkon ukáže alespoň jako dostačující, bude mít naději, že se stínu své minulosti zbaví.

Související články

Další články