Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

První tři Češi se vyléčili z nákazy koronavirem, zůstává 344 pacientů

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
koronavirus
Česko má první tři pacienti, kteří se vyléčili z nákazy novým koronavirem. V pondělí to oznámil předseda vlády Andrej Babiš (za ANO). Všichni leželi v nemocnici v Ústí nad Labem. Celkem je v tuzemsku infikovaných 344 lidí.

„V České republice máme první tři pacienty vyléčené z nákazy koronavirem! Všichni tři v nemocnici v Ústí nad Labem. Skvělá zpráva a obrovská naděje a motivace,“ napsal premiér Babiš na Twitteru.

Trojice vyléčených patřila do skupiny první nakažených v zemi. Česko jako jeden z mála států na světě zatím nezaznamenalo jediný případ úmrtí na koronavirus.

Od pondělí je uzavřeno 22 obcí, hlídají je policisté. Celkem má Česko 344 nakažených koronavirem, od rána přibylo 46 pacientů. Na svém webu to oznámilo ministerstvo zdravotnictví. Trvá nouzový stav a platí také celorepubliková karanténa. Lidé nesmějí překročit hranice.

Související články

Další články