Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

První Tlouštíci: 2 Metráčci matka s dcerou mají dohromady 227 kilo

Míša a Tereza Čmelinské u lékaře.
Zdroj: se souhlasem TV Prima
tlouštíci

Vyběhne Terezka bez zadýchání do sedmého patra a nakoupí si maminka Míša ještě někdy v běžném obchodě s konfekcí, a ne jen v nadměrných velikostech? Když se spojí dcera s matkou, kilogramy půjdou dolů oběma. Ve finále si vzájemnou podporou při hubnutí zachrání život. Sledujte dokonalou změnu životního stylu už v pondělí 25. října ve 21.30 na televizi Prima.

Míša a Tereza. Matka s dcerou, které bojují s kily navíc skoro celý život. Tereza je mladá maminka, která hodně přibrala v těhotenství, a ani teď její kila nejdou dolů. Aktuálně má 108 kilogramů. Bojuje s chutí na sladké a nepravidelnou stravou. Míša je řidičkou tramvaje a sedavé zaměstnání jí nesvědčí. V současné době váží 119 kilogramů, svěřila se však, že měla i 131 kilo. Vzájemně jsou si ale velkou oporou a navíc je podporuje babička, která holkám drží palce a věří, že se jejich život po zhubnutí změní k lepšímu.

Kromě toho se obě dámy přiznají, že jsou na sladké a na pečivo. A netuší, jak se během hubnutí právě bez těchto dobrot dokážou obejít.

Jedním z motivátorů je také výpočet metabolického věku, po němž obě účastnice zjistí, že jsou mnohem starší, než jak udává číslo v jejich občanském průkazu. A starší unavené tělo nechce nikdo. Proto se do shazování nadváhy vrhnou s velkou vervou.

Prvotní překážky

Ovšem není vše hned jednoduché. Míša trpí prediabetes, takže hubnout musí s rozvahou, to znamená hlídat si jídelníček mnohem pečlivěji, než kdyby byla zdravá a jen se chtěla zbavit několika kilogramů. Je ovšem velmi tvrdohlavá, a když už se rozhodla, že chce být krásná a život si užívat, do detailu dodržuje nutriční plán i sportovní a pohybové cíle. A kilogramy jdou dolů samy.

Terezka se s několika kilogramy navíc trápí, řešením i motivací pro ni může být liposukce. Absolvuje ji - a opravdu. Opět se jí začne dařit a na cestě k vysněnému cíli už nejsou žádné překážky.

Tandemové hubnutí

Jak to nakonec celé dopadne? Podaří se dostat oběma dámám na vysněnou váhu, má hubnutí v tandemu smysl a splní si Terezka s Míšou a nakonec i s babičkou vysněný sen a projdou se po plážové promenádě v plavkách, aniž by se styděly za své tělo? Sledujte už dnes.

Jedinečný koncept docu reality je zde. Deset statečných účastníků proměny se svěří se svým příběhem. Zjistí, že za jejich nadváhou stojí nejen nekázeň ve stravování, ale také emoční přejídání a další faktory. Ty, které ovlivňují vznik nadváhy všech.

Cestou k vysněné postavě se musí všichni účastníci projektu Tlouštíci poprat nejen s neznámými potravinami, zdravým jídelníčkem, ale také s tím, jak zavést a udržet zdravý a pravidelný pohyb. Kromě toho si musí udělat pořádek v životě. Protože právě chaos v životě i vztazích je problematickým spouštěčem vzniku nadváhy.

Související články

Další články