Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

První tištěná videokuchařka: Jak vařit tradičně i moderně podle vyzkoušených receptů

Web Toprecepty.cz připravil dvě kuchařky.
Zdroj: Se souhlasem Toprecepty.cz
+ Další 4 fotografie
kuchařka

Přemýšlíte nad pěkným a originálním vánočním dárkem? Vhodným tipem může být tištěná videokuchařka. Nejčtenější český web o jídle, Toprecepty.cz, připravil hned dvě. Jedná se o ojedinělý počin ve světě gastronomie. Jak taková videokuchařka vypadá?

První tištěná videokuchařka nazvaná Naše kuchařka představuje na 344 stranách 150 receptů české kuchyně, které patří na webu Toprecepty.cz mezi nejnavštěvovanější. Všechny recepty v této vázané knize doplňují nové fotografie v knize a nově natočené videorecepty na webu, na něž se dostanete pomocí QR kódu, vytištěného na stránce s receptem.

Najdete tam recepty od polévek přes hlavní jídla, přílohy, saláty až k moučníkům. Nejste si jisti, jak se správně dělá frankfurtská polévka nebo jak uplést vánočku z devíti pramenů? Pomocí videa to zvládnete levou zadní! Kuchařka je ale vhodná i pro ty, kteří nevlastní chytrý telefon či tablet. Zkrátka myslíme na všechny!

Kuchařka Naše moučníky

A to není všechno. Toprecepty.cz připravily také publikaci Naše moučníky, která je věnována, jak název napovídá, moučníkům a sladkým jídlům. I v tomto případě je tištěná kniha propojena s webem pomocí QR kódů. Kniha Naše moučníky je doplněná kulinářským slovníkem a radami od zkušených cukrářek. Tato publikace, čítající 200 stran a 150 receptů, má brožovanou vazbu s měkkými deskami.

Ve „sladké kuchařce“ najdete recepty na větrník, babiččinu třenou bábovku, sachr dort a mnoho dalšího.

Obě kuchařky si můžete objednat v e-shopu webu Toprecepty.cz ➔

Související články

Další články