Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

První tajná party festivalu exkluzivně: Piškula a Trojan táhli kolonádou. Pivo, víno a Bokovka

První tajná party karlovarského festivalu.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Jiří Schott
+ Dalších 35 fotografií
První párty

Mládí vpřed. A strážmistr Topinka Robert Mikluš rozhodně nezaostává. Kdo by čekal, že se první festivalový večer z řetězu utrhne Jiří Macháček, kterému Vary ležely u nohou, byl by na omylu. Prim hráli syn Ivana Trojana Josef a Zdeněk Piškula. Nejenže vynechali slavnostní gala, ale ještě do své party stáhli i krásnou Annu Fialovou a party zakončili až v Grandhotelu Pupp, kam zacházeli v ranních hodinách. 

Jako tour de Vary pojali svou letošní účast fešáci Josef Trojan a Zdeněk Piškula. Zatímco jejich herečtí kolegové a dokonce i kamarádka Anna Fialová zářili na červeném koberci, oni si na kolonádě popíjeli pivíčko a z námi pořízených snímků je zřejmé, že se měli možná nejlíp. A to i přestože Zdeněk Piškula mohl chvílemi působit jako křen, protože společnost jim dělala dívka, který se chvílemi věšela na mladém Trojanovi a bylo zřejmé, že k sobě patří.

Tour de Vary

To byla ale noc ještě hodně mladá. Ačkoliv svou tour započali u Grandhotelu Pupp, kde jsme na ně narazili kolem osmé hodiny večerní, a zastavili se v půli kolonády v jedné z místních restaurací na pivíčku, pomalým krokem došli až do Thermalu, kde se konala celá ta sláva. Rozhodně se ale v mikinách s kapucí nedrali dovnitř na raut, ale naopak zlanařili Annu Fialovou, aby se přidala do jejich party.


A ta se rozhodně nenechala dlouho přemlouvat. Poté, co ze sebe shodila slavnostní šaty a převlékla se do pohodlné mikiny, zamířili spolu do legendárního baru Bokovka, kde roky před nimi pařívali Jiří Macháček, Anna Geislerová, Jitka Schneiderová či další velikáni české kinametografie, ale hlavně slavní tahouni karlovarského festivalu. Ti ale jakoby letos mladé partičce, jejíž věkový průměr zvyšoval jenom představitel strážmistra Topinky Robert Mikluš, předali pomyslnou štafetu.

Bokovka a pak Pupp

Z námi pořízených snímků je zřejmé, že rozhodně nešlo o čajovou sešlost. Pivo a víno tekly doslova proudem. A to dlouho po zavírací hodině, jež je sice ve dvě hodiny ráno, k odchodu se vydali ale lehce po třetí hodině ranní.

Ani pak ale nespěchali do pelechů. Na afterparty se tak přesunuli do Puppu, kde jejich tah téměř osm hodin předtím začal. Sami se ale podívejte do galerie, že se Piškula a mladý Trojan rozhodně nemusí za nic stydět. Nejenže předvedli, že mají na to převzít pařící štafetu, navíc ukázali krásné dívky, které je ve Varech doprovází.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy