Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

První svatební fotka Petry Kvitové a Jiřího Vaňka: Tenistka vypadala jako řecká bohyně

Petra Kvitová se svým trenérem Jiřím Vaňkem.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 5 fotografií
První foto

Už není tajemstvím, že česká tenistka Petra Kvitová je od soboty vdanou paní. Se svým partnerem Jiřím Vaňkem si řekli ano na statku Resort Oblík, jak informovala redakce eXtra.cz jako první. Nyní se postupně začínají objevovat první svatební fotky na jejich sociálních sítích.

Petra Kvitová a Jiří Vaněk se tajně vzali v sobotu 22. července na statku Resort Oblík poblíž Rané u Loun. Informaci nejdříve potvrdil důvěryhodný zdroj redakce eXtra.cz, která o svatbě dala vědět jako první. Nyní veselku potvrdila i sama tenistka, která sdílela první fotku ze svatby na svém Instagramu.

Petra jako bohyně

Nevěsta měla tradičně bílé, dlouhé šaty s docela vysokým rozparkem. Petře to moc slušelo, vypadala jako pravá řecká bohyně. Ženich měl klasický modrý oblek. S účesem se Kvitová moc nepárala, zvolila totiž rozpuštěné a trochu navlněné vlasy. Dvojici to moc slušelo.

Veselka dopadla zřejmě na výbornou, protože redakce eXtra.cz zkoušela kontaktovat ženicha, který prozatím telefon stále nebere.

Ostatní svatby

O víkendu se s veselkami přímo roztrhl pytel. Vdala se také například herečka Sára Affašová a Martin Donutil nebo herečka Lenka Krobotová a Vlado Bohdan. O svém velkém dni dala vědět také moderátorka Soňa Porupková. O všech veselkách jsme již informovali na našem webu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy