Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

První svatba vévodkyně Meghan byla pořádná jízda: Hosté dostávali pytle drog!

+ Dalších 34 fotografií
marihuanová vévodkyně
Není tajemstvím, že Meghanin otec Thomas (74) nebyl přítomen na královské svatbě. On sám tvrdí, že se nemohl dostavit kvůli zdravotním problémům, domněnky veřejnosti jsou ale jiné. Thomas Markle se rozhodl veškerým spekulacím učinit přítrž, a tak se rozpovídal o první svatbě své dcery. Zveřejnil i fotografii, kde objímá Meghan ve svatebním. Ta ale z jeho prostořekosti radost mít nebude, mimo jiné totiž sdělil i to, že její první svatba byl vlastně drogový večírek.

Thomas Markle prozradil, že z celé svatby má se svou dcerou jen jednu fotografii. Zbytek oslav se totiž konal na pláži, kam nechtěl mezi třicátníky ve svých šedesáti letech chodit. Deníku The Mail prozradil, že i na pozvánkách pózovala Meghan v bikinách a s pivem v ruce po boku tehdejšího snoubence Trevora. Jak asi bude Meghan reagovat na to, že její otec prozradil tato tajemství?

Na svatbu Meghan a Trevora dorazilo přes sto hostů. Ti byli hned u vchodu překvapeni malým dárečkem ve formě taštičky, která obsahovala uvítací lístek a sáček marihuany. „Už si nepamatuju, co jsem se svým sáčkem udělal,“ dodal Thomas Markle. Hosté si pak pod vlivem marihuany mohli zacvičit jógu pod vedením Meghaniny matky Dorie.

Svatbě údajně předcházel i divoký večírek zahrnující hry, během kterých proti sobě soupeřili Meghanini a Trevorovi přátelé. Ten prý končil na pláži tancem na reggae hudbu.

Ačkoliv se Thomas Markle chtěl zřejmě jen očistit, povedlo se mu na svou dceru prozradit věci, o kterých se veřejnost neměla nikdy dozvědět. Jak se s tím Meghan vypořádá?

Mohlo by vás zajímat

Další články