Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

První sraz účastníků Survivoru: Bujará party na zámečku, společné sledování finále, tanec Nathana a litry prosecca

Survivor 2022: Oslava vítězství Vladimíra Čapka. Jak probíhala party?
Zdroj: Se souhlasem Restaurant Essens
+ Dalších 21 fotografií
Survivor

Reality show Survivor po dlouhých měsících dospěla ke svému konci, což byla událost, která si zasloužila pořádnou party. Produkce TV Nova proto připravila společné sledování finále, které se uskutečnilo na Moravě v luxusním hotelu Chateau de Frontiere. Na místo se dostavili bez dvou výjimek všichni soutěžící, kteří si užili společný večer. O zábavu se staral zejména Gábor Boráros a cílem objektivů byl věčně vysmátý Vláďa jakožto vítěz celé soutěže. Na Instagramu všech zúčastněných to v pátek večer zkrátka žilo.

Účastníci reality show Survivor oslavili finále ve velkém stylu. Téměř všichni se sjeli do moravského zámečku Chateau de Frontiere, kde společně sledovali poslední epizody. Nedorazila pouze Bára Jánová s Xénií Gregušovou, která byla nemocná.

Tím si ale ostatní nenechali zkazit náladu a od začátku se dobře bavili. Na úvod se sešli ke společnému jídlu, kde si všichni připili. Po obědě následovala volná zábava, všichni se spolu fotili, natáčeli videa, zkrátka byl toho plný Instagram.

Nathan zatancoval

Nejlíp se před kamerami bavil Gábor Boráros, který se staral o zábavu spolu se svým parťákem z ostrova Nathanem. Ten pro změnu přihlížející pobavil energickým tancem, nad kterým se podivovala zejména Chili. "Nathan byl toho večera poněkud neklidný," napsala kuchařka ve stories na svém Instagramu.

Dostavila se také Iva Pazderková, která na ostrově příliš oblíbená nebyla. Alespoň na fotce zopakovala svou "nouzovou alianci" s Adamem Raiterem. Ten byl paradoxně na večírku mnohem méně výrazný než před kamerami. Braňo pak všechny pobavil svým merchem k Survivoru a zapózoval v tematickém triku. Shopaholic Nicol si zase vyzkoušela i přes šaty oranžové kraťasy, kterými na ostrově proslul moderátor Tomáš Zástěra.

Oslava šampiona

Středem pozornosti pak byl pochopitelně vítěz celé soutěže Vláďa Čapek. Ten se vyfotil snad se všemi a nechyběl takřka na žádném záběru. Dobrá nálada z něj jen sršela.

Poté, co všichni společně zkoukli poslední epizodu, následoval přípitek na šampiona. Nemohlo chybět ani skandování Vláďova jména a zopakoval si objetí s poraženou Veve. Všechna rivalita, zdá se, po konci soutěže opadla, a tak si všichni mohli užít společný večer.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy