Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

První spor celebrit v Survivoru. Havránek nesnese spaní vedle Švancary, ten mluví o nenávisti

+ Další 4 fotografie

Krušné noci má za sebou Petr Havránek alias Pítr z Love Islandu, který nyní zkouší své štěstí v Survivoru. A může za to exfotbalista Petr Švancara. Paradoxně ne kvůli hladu a otravnému zvuku svého kručícího prázdného bříška, ale šílenému chrápání. Prý je to zvuk tak hlasitý, že dokáže rozvibrovat i desky, na kterých parta celebrit spí. 

Známý fotbalista a hlavně jedlík Petr Švancara se aktuálně stará o spánkový deficit svých parťáků z řad celebrit, které se rozhodly pokořit své limity v druhé řadě českého Survivoru. Na brněnského patriota to prozradil jeho jmenovec Petr Havránek, který přiznal, že už vymýšlí způsoby, jak milovníka dobrého jídla a hlavně chlebíčků umlčet alespoň v noci.

Nesnesitelné chrápání

“Musíme zpacifikovat Švanciho a zajistit, aby nechrápal,” postěžoval si Pítr, který má tu smůlu, že pod skromným přístřeškem, který si na ostrově vlastnoručně postavili, leží právě vedle exfotbalisty.

“Já tady ležím, on je tady, a jak chrápe, vibruje celá deska. Usnul jsem před hodinou, když se vzbudil,” popsal Havránek, který byl do teď zvyklý usínat vedle krásné Gabriely Gašpárové, která určitě v noci nevydává zvuky jako Švancara.

První na odstřel?

Ke své noční neladné zvukové produkci se vyjádřil i sám rodák z Brna, který si je vědom toho, že se z něj stává všemi nenáviděný člen jejich kmene. “Nevím, čím to je. Tady strašně chrápu, ale manželka by vám to potvrdila, že doma se mi to stane jen jednou dvakrát měsíčně. Už jsem tady nenáviděný, ale to se stane. Nedá se s tím nic dělat. Člověk to neovlivní,” říká Švancara, který se dočkal zastání u herečky Karolíny Krézlové, která je podle svých slov ráda, že se dobře vyspinká.

“Často se naráží na to, že Švanci chrápe, mě to ale nebudí. Doma mě to budí, ale tady ne. Jsem ráda, že spí, protože to znamená, že bude silný na další souboj. To je pro mě důležitější,” říká takticky herečka.

Tak se necháme překvapit, zda si tým na jeho noční řezání pilou zvykne, anebo jim bude přednější jejich vlastní spánek před jeho silou, která se může hodit v silových hrách.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy