Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

První společný rozhovor Natálie Grossové a Adama Kajumiho: Pravda o jejich lásce

+ Dalších 5 fotografií

Už nějakou dobu se ve světě médií spekuluje o vztahu Natálie Grossové (19) a Adama Kajumiho (23), kteří spolu navštěvují společenské akce, ale byli i na dovolené. Zpěvačku a známého influencera redakce eXtra.cz zastihla na Prima party, kde nám prozradili, jak to spolu skutečně mají. 

Natálie Grossová a Adam Kajumi se v poslední době často objevují ve společnosti bok po boku, sdílejí spolu snímky na Instagramu. Ani jeden navíc není oficiálně zadaný, a tak by jim v lásce nic nebránilo. Podle vlastních slov jsou ale "pouze" přátelé.

"Pravda je, že spolu trávíme víc času, je léto, jsme už delší dobu kamarádi. Potkali jsme se na dovolené, kde jsem byla se sestrou a mamkou, tam jsme si sedli a začali jsme se kamarádit. Adam je skvělý a já s ním ráda trávím čas," svěřila se Natálie pro eXtra.cz, se kterou Adam naprosto souhlasí.

"Já bych to lépe neřekl, s Natálkou je sranda, má to skvělý vývoj, žádný velký hádky nebyly (smích). Tím, že spolu trávíme spoustu času, občas se ukáží nějaké neduhy, ale nic zásadního, všechno je v pohodě."

Vzájemně se podporujeme

Natálie plave jako ryba ve vodě ve světě herectví, Adam zase na sociálních sítích, na kterých už funguje i brunetka, avšak se s nimi stále učí. "Vzájemně se podporujeme, Adam mě učí, jak na sociální sítě, a já Adama možná vezmu na nějakou lekci zpěvu," prozradila zpěvačka s úsměvem od ucha k uchu.

Pro Adama ani Natálii nejsou letní prázdniny zdaleka obdobím bez starostí a občasné nudy. Oba mají práce nad hlavu, avšak věnují se kariéře, která je baví, a tak i své povinnosti dělají naplno.

"Byla jsem s maminkou a sestrou v Itálii a teď jsem od rána do večera zavřená v divadle, kde zkouším Okno mé lásky, ale moc si to užívám," řekla Natálie a stejně nabitý diář má i Adam. "Mám pracovní léto. Když zbude čas, budu rád, když odjedu alespoň na pět dnů k moři."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy