Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

První společné foto party z Beverly Hills 90210: Dylan by žasl, kdyby viděl, jak to Brendě sekne

+ Dalších 43 fotografií
Beverly Hills 90210
Od začátku natáčení kultovního seriálu Beverly Hills 90210 uběhlo už neuvěřitelných 29 let. Z pubertálních výrostků se stali pomalu padesátníci, kteří však neztrácejí elán a smysl pro humor. Celá parta vypadá opravdu perfektně a je ve skvělé kondici, ale jedno se musí nechat. Nejvíce to sekne Shannen Doherty (48), která statečně bojovala a zvítězila nad rakovinou.

Dlouho se spekulovalo o tom, jestli všichni herci z původní bandičky Beverly Hills 90210 kývnou na natáčení dalšího pokračování. První rána pro všechny byla, když den po vyhlášení natáčení další řady dostal jeden z hlavních představitelů Luke Perry silný infarkt a zemřel v nemocnici.

Jeho postavu Dylana milovaly miliony žen po celém světě. Sexy hezounek, kterému neunikne žádná sukně. Nicméně po smrti herce jako jediná neustále váhala právě jeho seriálová láska Brenda, kterou hraje Shannen Doherty.

Ta nakonec svolila, že v seriálu bude hrát. A udělala moc dobře. Nyní se objevila na sociálních sítích fotka celé party, jak vypadají dnes, a musíme uznat, že na to, že je některým i přes padesát, tak všichni vypadají opravdu perfektně.

Nejvíce ale fanoušky okouzlila svým vzhledem právě Shannen, která i přesto, že bojovala několik let se zákeřnou rakovinou prsu, tak vypadá ze všech v nejlepší formě. Ani před padesátkou se nebojí ukázat dlouhé nožky a pohled dračice jí zůstal. Dylan by byl určitě pyšný!

Mohlo by vás zajímat

Další články