Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

První společné FOTO! Monika Štiková ukázala světu svého o ČTVRT STOLETÍ mladšího kolouška

Monika a její koloušek – první společné foto…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 56 fotografií
Dala o sobě znovu vědět! Hysterická blondýna Monika Štiková (46) se vytasila s pořádným kalibrem. Pochlubila se prvním společným snímkem se svým mladým milencem, s nímže teď tráví hodně času! A tvrdí: Jsem zamilovaná!

Monika je milfka, která to má prostě ráda. Po krachu manželství s Michalem Štikou, s nímž se chce rozvádět, střídá mladé zajíčky jako na běžícím páse. Jenže teď to vypadá, že zakotvila a užívá si nového vztahu. Dokonce se pochlubila prvním společným snímkem s mladíkem.

„S láskou…,“ uvedla ke snímku s chlapcem, jemuž je 21 let, jmenuje se Petr, a hraje hokej v jedné z nižších soutěží v Německu.

Monika se tak pochlubila prvním společným snímkem, na který musí být hodně hrdá. Redakci eXtra.cz o něm totiž informovala sama. „Na mém Instagramu je naše první oficiální foto s Petrem,“ netajila se Monika, která zřejmě v náruči mladého Petra našla vše, co od lásky čeká. Teď už chybí jen rozvod s Michalem a položit si tu nejzásadnější otázku: Co když Petr bude chtít dítě?

Lásku Monice moc přejeme a držíme palce, aby jí vydržela co nejdéle.

Mohlo by vás zajímat

Další články