Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

První společná fotka ze soukromí: Lenny po boku Marpa jen kvete!

+ Další 3 fotografie
Láska jako trám
Zpěvačka Lenny (25) a hudebník Marpo (33) to spolu táhnou už nějakou dobu. Otakar Petřina, jak se muzikant skutečně jmenuje, odešel kvůli dceři Lenky Filipové (64) od manželky, s níž byl dlouhých osmnáct let, a od jejich dvou dětí. Vztah s Lenny přiznal Marpo v červnu na Instagramu, kde svým fanouškům sdělil, že teď tvoří pár. Dodal, že k záležitosti se víc nebude vyjadřovat. Zahlédnout pár společně nebylo jednoduché, a tak teď fanoušci jásají, na Facebooku se totiž objevila jejich první společná fotka ze soukromí, které si oba tolik střeží.

O románku mezi Marpem a Lenny se spekulovalo už v době, kdy spolu natáčeli videoklip k písni Kruh. O několik měsíců později Marpo oficiálně přiznal rozchod s manželkou a také nový vztah právě s Lenny. Zřejmě už jen pro dobro vlastní rodiny se Marpo rozhodl o novém vztahu veřejnosti víc nesdělovat, teď ale přišla správná doba na další krok. Marek Lončák, trenér MMA, zveřejnil fotku, kde je společně s Lenny a Marpem po těžkém tréninku.

Na veřejnosti se pár společně objevuje pouze sporadicky, a tak není divu, že jakmile se Lenny a Marpo ukážou spolu, fanoušci šílí. Nejinak je tomu i poté, co Marek Lončák přidal na Facebook fotografii z posilovny. „Libovej páreček tyhle dva,“ připsal trenér MMA k fotce.

Je vidět, že Lenny po boku Marpa jen kvete, a to dokonce i po těžkém fyzickém výkonu. Můžeme jen doufat, že už brzy se dočkáme další fotografie těchto dvou hrdliček.

Mohlo by vás zajímat

Další články