Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

První snímky z vily na Bertramce po smrti Karla Gotta: Ivana dala svolení Kuklové

Karel Gott Má cesta za štěstím: První snímky z vily na Bertramce po smrti Mistra
Zdroj: Bontonfilm / Michaela Kuklová / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
bertramka

V říjnu to budou dva roky, kdy Mistr Karel Gott (†80) odešel do hudebního nebe. Zanechal za sebou svůj nenahraditelný odkaz i milující rodinu, se kterou trávil čas ve své slavné vile na Bertramce, která se po jeho smrti zdá se jakoby zahalila smutkem. Vdova Ivana Gottová (45) si do vily pozvala herečku Michaelu Kuklovou (53), která se na jednom ze zpěvákových nejoblíbenějších míst nechala Ivanou zvěčnit a následně fotky se souhlasem uveřejnila.

"Tyhle fotky z Bertramky jsou focené Ivankou (děkuju) pro vás, moje příznivé duše, abyste se pokochali výhledem, který Karel Gott tak miloval. Krásný víkend, milí, ode mě, Ivanky, holčiček i feneček a určitě i od Karla," uvedla herečka Michaela Kuklová ke snímkům z rozkvetlé terasy s výhledem na Prahu, kterou Mistr Karel Gott miloval.

Vdova Ivana Gottová žije i se svými dcerami Charlotte Ellou (15) a Nelly Sofií (13) na Bertramce, kam jim k vile nosí fanoušci Karla Gotta vzkazy i svíčky, což Ivana po jeho úmrtí dovolila.

Karel Gott by oslavil 14. července své dvaaosmdesáté narozeniny, na počest, v den jeho výročí, vyjde jeho dlouhoočekávaná autobiografie s názvem Má cesta za štěstím - Karel Gott, na které pracoval několik měsíců, i v době, kdy už bojoval s nádorovým onemocněním mízních uzlin. Dokonce se prý obával, že kvůli nemoci nestihne svou knihu dopsat tak, jak by si přál.

Zákeřná nemoc se mu stala nakonec osudnou. Zemřel 1. října 2019 před půlnocí v Praze. Příčinou jeho úmrtí byl oslabený imunitní systém, který už se nezvládl poprat s nemocí. Před smrtí statečně bojoval s akutní leukémií.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy