Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

První snímky z dokumentu o Ewě Farné! Od roztomilé holčičky po vdanou paní...

Ewa v dokumentu poodhalila své soukromí.
Zdroj: Reprofoto
+ Další fotografie
Už za pár dní bude mít premiéru dokument o životě zpěvačky Ewy Farné (24). A o emoce rozhodně nebude nouze. Dokument, na němž se podílel i známý internetový bavič Kamil Bartošek alias Kazma, se totiž natáčel dva roky. A je v něm prakticky úplně všechno, co skalní fanoušky zpěvačky zajímá. Redakce eXtra.cz získala první snímky z dokumentu plného hodně divokých momentů.

Dva roky natáčení. Záběry na zpěvačku těsně před vystoupením, z koncertů, ale i soukromí. Dokonce i ze svatby s manželem Martinem Chobotem. To vše obsahuje devadesátiminutový dokument, který vznikal ve střižně dva měsíce. Ujal se ho na žádost Farné talentovaný bavič Kazma.

"Ewa mě oslovila a já jsem její nabídku přijal," řekl Kazma pro eXtra.cz s tím, že jde o opravdu velmi povedené dílo. "Musel jsem nakoukat se svým týmem sto hodin materiálu a z toho vybrat to nejlepší," pokračoval Kazma, který věří, že se dokument setká s velmi kladným hodnocením. Farna v jeho práci věří, sama ho oslovila, protože je prý v Česku na tuto práci nejlepší. "Cením si toho," dodal Kazma.

Podívejte se na první snímky z dokumentu, který v Česku bude mít premiéru 12. listopadu.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy