Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

PRVNÍ SNÍMKY NOVOMANŽELŮ: Jasmina vypadala jako princezna, drsný Rytmus roztál

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 111 fotografií
svatba
Jasmina Alagič (29) a Patrik Vrbovský (40) alias Rytmus si řekli své „ano“. Romantický obřad proběhl na romantickém zámku v Pezinku, který po celou dobu konání svatby vypadal jako z pohádky. Novomanželé se nyní pochlubili prvními společnými snímky a napsali k nim velmi dojemné vzkazy.

Jasmina Alagič Vrbovská, jak se krásná moderátorka teprve pár hodin jmenuje, si vzala Rytmuse na zámku v Pezinku. Jejich svatba byla velmi romantická, hosté do vzduchu vypouštěli balónky ve tvaru srdíček a vše bylo přesně tak, jak si pár představoval. Nyní už je čeká jen narození prvorozeného synka.

Rytmus i Jasmina na Instagram přidali první snímky ze svatby, kde jsou spolu. „Moment, na který jsem čekal celý život,“ napsal k fotografii Patrik Vrbovský. „Můj milovaný manželi, miluji tě a děkuji bohu za tento moment. Jasmina Alagič Vrbovská,“ napsala k fotce Jasmina a pochlubila se svým novým jménem.

Nezbývá, než těmto hrdličkám přát spokojený život plný štěstí a lásky. Zanedlouho nebudou sami a budou se starat i o svého synka, kterého Jasmina schovávala v bříšku pod svatebními šaty.

Mohlo by vás zajímat

Další články