Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PRVNÍ SNÍMEK Michaela Schumachera na posteli, kde leží tak nekonečně dlouho! Kdo ho vyfotil?

Kdo ho mohl vyfotit?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Vánoce za dveřmi, ovšem klid v rodině Michaela Schumachera rozhodně nebude. Neznámá osoba totiž nevybíravým způsobem pořídila fotografii legendy F1 na nemocničním lůžku. Samozřejmě na svém hyenismu chce vydělat, fotku nabízí k prodeji za obrovskou sumu!

Michael Schumacher (47) nyní potřebuje hlavně klid a to samé i celá jeho rodina. Bohužel těsně před Vánocemi musí řešit hodně nepříjemnou situaci. Neznámý člověk pořídil fotografii, kde je Michael zachycen na nemocničním lůžku.

Snímek samozřejmě nechce pouze pro své využití. Naopak na něm chce těžce vydělat. Požaduje podle interních informací milion euro, což je v přepočtu 26,5 milionu korun. Situací se nyní zabývá státní zastupitelství, což dokazuje, že se skutečně nejedná o planý poplach.

Fotka byla pořízena v jeho bytě ve Švýcarsku. Má být z bezprostřední blízkosti. Skutečně se tudíž jedná o doslovný hyenismus a parazitování na jednom z největších sportovců historie. Brzy bude třetí výročí od jeho nehody, tudíž se asi o náhodný čin nejedná…

Související články

Další články