Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

První slzy v Love Island: David neudržel emoce, Kočendová zažila propadák ve volbě Miss

V Love Island opět došlo na recoupling. Vilu opustila bombshell Tamra.
Zdroj: Se svolením TV Nova
+ Další 4 fotografie
Love Island

Středeční díl reality show Love Island byl doslova nabitý emocemi. Nejdříve došlo na recoupling a následné vyřazování, při které hru opustila bombshell Tamara a poté na zábavu, při které se neudržel drsoň David. Pěvecký výkon Sáry ho doslova dohnal k slzám. Aby toho nebylo málo,  nezvyklý propadák poté zažila královna světové soutěže krásy, Natálie Kočendová. Ta neuspěla v soutěži Miss mezi soutěžícími. Letošní série pořadu je plná překvapení a nezvyklých zvratů.

Počet účastníků reality show Love Island se opět změnil. Ve středečním díle opět došlo na recoupling, během kterého hru opustila bombshell Tamara. Ta se ve vile příliš dlouho neohřála, ale své vypadnutí ustála s úsměvem. Rozpovídala se o něm i v bonusovém pořadu Beach Hut. Už tak byl tento díl dost nabitý emocemi, ale napětí pokračovalo i po vyřazování.

Ve vile Love Island se volila Miss

Producenti si pro dívky připravili soutěž Miss Zoot, v rámci které na ně čekaly celkem tři výzvy. Jako první na řadu přišla přehlídka v plavkách, při níž zabodovaly všechny slečny z vily. Tělíčka mají výstavní!

Po promenádě následovala volná disciplína, během které dívky šokovaly svými umy. Tanec, gymnastika nebo zpěv? Letošní účastnice jsou nejen pořádně sexy, ale i talentované! Nejvíce překvapila Sára, která svým pěveckým výkonem doslova rozplakala Davida. Za normálních okolností drsný frajírek neudržel emoce na uzdě a Sáře vyjádřil svůj obdiv. Na závěr přišla přehlídka v šatech.

Natálie Kočendová zažila propadák

Mezitím co dívky plnily výzvy, pánské osazenstvo rozdávalo hlasy. Na závěr samozřejmě přišlo vyhlášení, které však nedopadlo ale dle představ. Ačkoli si všichni účastníci vily mysleli, že definitivní první místo má v kapse královna světové soutěže krásy Natálie Kočendová, nestalo se tak. Ta zažila nejspíše svůj největší propadák a neumístila se na žádné z prvních tří pozic. To zapříčinil i fakt, že se na hodnocení podíleli i samotní diváci. To soutěžící předem nevěděli.

U diváků si Natálie zatím nezískala velké sympatie, naopak. Natálie schytává velkou kritiku a to i od lidí, kteří modelku dříve obdivovali. "Natálie měla jsem Vás za noblesní dámu, vzorem mladých dívek a asi jak bych řekla laicky la bomba ženu, ale teď tímhle jste u mě klesla na samé dno toto jsem opravdu nečekala si myslím ne jen já,“ objevuje se pod příspěvky na její
m Instagramu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy