Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

První slova zdrcené vdovy po Kobem Bryantovi: Nevím, jak bez něj a Gigi budu žít...

Zdroj: archiv V. Bryant, K. Bryanta
+ Dalších 7 fotografií
dojemné
Legendární basketbalista Kobe Bryant (†41) a jeho dcera Gigi (†13) zahynuli při strašlivé nehodě vrtulníku. Po čtyřech dnech od tragédie poprvé promluvila zdrcená vdova Vanessa Bryant (37). Ze ztráty manžela a dcerky se nemůže vzpamatovat a netuší, jak bez nich zvládne žít. Musí se ale postarat o tři další děti, které má s Kobem. Dokonce nechala vyhlásit sbírku pro rodiny, jejichž příbuzní po pádu helikoptéry také zemřeli.

Přečtěte si plné znění prvního vyjádření Vanessy Bryant, která ve vteřině přišla o milovaného manžela a 13letou dcerku.

Slova plná slz

„Moje holčičky a já chceme poděkovat milionům lidí za vyjadřování podpory a lásku, kterou nás zahrnují v tuto šílenou chvíli. Chci poděkovat za všechny modlitby. Není sporu, že je nutně potřebujeme. Jsme absolutně zdrceny náhlou ztrátou mého úžasného manžela Kobeho – fantastického otce našich dětí, a rozkošné Gianny – milující, chytré a skvělé dcery a úžasné sestry Natalie, Bianky a Capri.

Jsme také zdrcené ztrátou, kterou utrpěly další rodiny, které v neděli ztratily své blízké. Sdílíme velmi blízce a hluboce jejich zármutek.

Nenacházím vhodná slova, která by popsala, jakou bolest nyní prožívám. Jediné, co mě utěšuje, je vědomí, že Kobe a Gigi věděli, že je velmi milujeme. Cítíme požehnání, že se naše životy protnuly. Přeji si, aby s námi byli navždy. Bohužel odešli příliš brzy. Život bez nich si teď nedokážu vůbec představit a nevím, jak bez nich naše životy budou vypadat a pokračovat. Každé ráno však musíme vstát a snažit se existovat – kvůli Kobemu, kvůli naší malé holčičce Gigi. Jsou světlem, které nám ukazuje cestu. Nekonečně je milujeme, nekonečně. Jediné, co si přeji, je, abych je mohla obejmout, políbit a požehnat jim. Aby tady s námi byli navždy.

Děkuji vám, že s námi sdílíte radost, smutek, děkuji i za vaši podporu. Žádáme vás o respekt k našemu soukromí, které budeme potřebovat, abychom zvládli tuto novou realitu pochopit.

Byla založena sbírka MambaOnThree, jejíž výtěžek pošleme rodinám zasaženým touto tragédií. Přispívat můžete na MambaSportsFoundation.org.

Děkuji vám, vaše modlitby a přání nás povznášejí, děkuji vám za to, že milujete Kobeho, Gigi, Natalii, Bianku, Capri a mě.“

Narazil schválně?

Kobe a Gigi zahynuli po pádu helikoptéry, okolnosti nehody se stále vyšetřují. Jednou z verzí je, že pilot se strojem havaroval záměrně.

Vanessa přidala vyjádření i s rodinnou fotografií na Instagram, za několik málo hodin nasbírala přes 6 milionů srdíček. Známé osobnosti i fanoušci pod ní stále kondolují. Vdova si zároveň změnila profilovou fotku, dala si tam zesnulého muže s dcerou.

Související články

Další články