Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

PRVNÍ SLOVA zdrcené vdovy Andrey Pomeje po pohřbu manžela (†54): Nejtěžší chvíle života!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 46 fotografií
OBROVSKÝ ŽAL
Ještě před pár lety by si asi Andrea Pomeje nedokázala představit, že za poměrně krátký čas půjde svého manžela Jiřího Pomeje (†54) vyprovodit na poslední cestu. Ve středu 6. března ale musela obléknout smuteční šaty a dát mu sbohem. Máme její exkluzivní vyjádření, jak to prožívala.

„Je to nejhorší den mého života. Je mi strašně. Byla jsem jak v mlze a strašně se mi třásly nohy. Nezlobte se, ale nemůžu s vámi dál mluvit,“ řekla nám Andrea plačtivě do telefonu a zavěsila.

Snad i ti, kteří jí po smrti Jiřího Pomeje (54) všelicos a často neprávem kvůli své neinformovanosti vyčítají, byli pohnutí z jejího opravdu nehraného žalu. Ze všech dabérových blízkých vypadala nejvíc zničeně.

„Sice jsme spolu už dál nežili, ale byl mi opravdu blízký. Ta léta spolu nám nikdo nevezme. Měla jsem ho pořád ráda a moc mě mrzí, že ten boj prohrál,“ pronesla pro eXtra.cz už krátce po Jiřího smrti.

Největší opora

Pro někoho možná překvapivě byla Andree Pomeje největší oporou před, při a po obřadu Jiřího sestra Petra, která celé rozloučení organizovala. A od vdovy odháněla i reportéry.

„S celou rodinou Jirky mám velmi dobré vztahy. I s tatínkem. Ten sice trochu nemohl překousnout mého přítele, ale jinak spolu bez problému komunikujeme, není mezi námi tření,“ dozvěděli jsme se od Andrey nedávno.

Podle našich informací v Českých Budějovicích, kde se pohřeb konal, dýdžejka trávila čas spolu se svými rodiči a s Jiřího maminkou a sestrou.

„Říkala, že vůbec nemohla spát a od rána zvracela. Po obřadu se nekonala žádná smuteční hostina, rodina si ji nepřála. Andrea s námi ještě chvíli pobyla a pak jela domů. Vypadala strašně. O to víc to ve mně vřelo kvůli tomu, že si ji vůbec někdo po smrti našeho Jirky dovolí sprostě špinit. Nezaslouží si to,“ prozradil nám zdroj z rodiny.

Související články

Další články