Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

První slova Zdeňka (34) z Výměny po bouračce: Probudil se z kómatu a neměl nohy!

Zdroj: repro TV Nova/HZS JmK
+ Dalších 29 fotografií
Přišel šok
Je rád, že ten horor vůbec přežil. Zdeňkovi (34) z Výměny manželek museli po tragické bouračce uříznout obě nohy nad koleny. Dlouho ho udržovali v umělém spánku. Po probuzení musel táta malého Vojty (5) zažít ohromný šok. Víme, jaká byla jeho první reakce!

Osud mu zasadil ránu, ze které se možná nikdy nevzpamatuje. Zdeněk (34) z Výměny manželek boural v kamionu a přišel o obě nohy. Ale protože ho udržovali v umělém spánku, dozvěděl se o tom až čtvrtý den po tragédii.

Když se jeho partnerka Dita (38) o nehodě dozvěděla, vyrazila za Zdeňkem z Pardubic do Brna, kde je hospitalizován v bohunické nemocnici. „Na to, že nemá nohy, reagoval celkem dobře. Mluvit nemohl, ale psal písmenka, že to bude dobrý, že to dá. Je rád, že žije,“ svěřila Dita televizi Nova.

Zdeněk má pravděpodobně na nehodě velký podíl. Zřejmě zrovna telefonoval právě se svou přítelkyní. Vlivem nepozornosti to pak napálil do stojící kolony na dálnici D2 ve směru na Bratislavu. Dva další řidiči vyvázli jen s lehkými zraněními.

V moment nehody Dita vůbec nevěděla, která bije. „Najednou jsem uslyšela šramocení v telefonu a pak ticho,“ popsala hrůzné okamžiky. Všichni teď drží Zdeňkovi palce, aby se z nejhoršího co nejdřív dostal. Podle lékařů však může léčba trvat až rok.

Související články

Další články