Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

První slova těhotné Martiny Pártlové (41): Řekla, jak je to s tatínkem i jménem pro miminko

Zdroj: archiv Martina Pártlová
+ Dalších 5 fotografií
exkluzivně
Hvězda 3v1 Martina Pártlová (41) v úterý na sociálních sítích oznámila, že čeká miminko, a pro redakci eXtra řekla, jak je to s tatínkem! Zeptali jsme se také, zda má vymyšlená jména, nebo zda je vymyslí s otcem dítěte až za pochodu.

Radostná novina hvězdy zábavného pořadu 3v1 Martiny Pártlové o tom, že se stane poprvé maminkou, obletěla internet. Svým fanouškům se pochlubila prostřednictvím vtipného videa, ke kterému napsala, že v době jeho natočení neměla nejmenší tušení, že by se mohlo něco takového stát realitou. Herečka a zpěvačka redakci eXtra prozradila, jak je to s tatínkem a se jmény pro miminko. „Tatínka si nechám pro sebe a jméno budeme teprv vymýšlet,“ uvedla pro eXtra tajemná Pártlová.

Děvčatům ze 3v1 Veronice Arichtevě a Nikol Štíbrové musela radostnou novinku před časem bohužel oznámit přes zprávy, neboť současná situace kolem koronaviru osobní setkání příliš neumožňuje. A vypadá to, že se Nikol a Martina sejdou časově i s termínem porodu. Když se totiž Nikol pochlubila s tím, že je v šestém týdnu těhotenství, Martina na to ihned zareagovala, že rodí stejně, neboť je sama v pátém týdnu.

Související články

Další články