Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

První slova Sámerovy starší Pavly (43): Promluvila o rozchodu a bolesti kvůli miminku

Zdroj: Facebook
+ Dalších 21 fotografií
rozchod
Toužili po miminku a vypadalo to, že jim láska pokvete až do konce života... Řeč je o vztahu zpěváka Sámera Issy (34) a jeho o devět let starší partnerky Pavly (43). Jenže krátce před Štědrým dnem se ocitli v první krizi, která jejich plány narušila. Teď se poprvé pohledná žena, která dokonce dokázala změnit Sámerovu vlasovou vizáž, vyjádřila k jejich vztahovému rozkolu.

Podle kamarádky Pavly, která eXtra.cz prozradila pár pikantností z jejich soužití, Sámerova vyvolená prožívá velmi těžké období. Po více než roce vztahu, kdy se s finalistou první řady SuperStar dokonce zasnoubila, se ocitli v názorových problémech. „Pavlu to bolí, ranilo ji to. Není zvyklá na média a všechno, co život s celebritou přináší. Ale věřím, že jejich krize je jen přechodná,“ řekla eXtra.cz Pavlina blízká kamarádka.

Chtěli miminko

Přitom ještě nedávno se zpěvák těšil, že po svatbě by se na řadu dostalo i první společné miminko. „Kdyby na to došlo, je mi jasné, že Pavla je ve věku, kdy jde o velká rizika. Ale na druhou stranu, nebylo by to poprvé ani naposled, kdy žena po čtyřicátém roku života by přivedla na svět dítě. Pavla se udržuje v dobré fyzické kondici, takže věřím, že by se nám komplikace vyhnuly,“ prozradil eXtra.cz nedávno nadaný zpěvák.

Sámer i Pavla mají v novém roce rozhodně co řešit. Po tom, co Sámer eXtra.cz prozradil, že Pavla je nejlepší žena jeho života, se kterou si rozumí nejen lidsky, ale i v posteli, všichni unisono sympatickému páru přejeme, aby opět k sobě našli cestu plnou lásky a porozumění.

Související články

Další články