Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

První slova PO NEVĚŘE: Vlaďka Erbová má parohy i odhodlání! Gulaši, NEUTEČEŠ!

+ Dalších 16 fotografií
Sex a lži
Tak to je krize jako Brno! Modelka Vlaďka Erbová (37) rozhodně neskládá zbraně. Zjistilo se, že její hokejista Michal Gulaši (32) brousí její kámošku, ale Vlaďka chce vše přejít. Jaká jsou její slova po nevěře?

Bylo otázkou několika dnů, kdy to celé praskne. Kluci z hokejového kabiny Gulašiho hecovali, ať se k celé situaci vyjádří. Dlouho se zdálo, že Gulaši a Erbová mají dokonalý vztah. Jenže nyní pomalu leze na povrch, co se reálně děje, když se zrovna nefotí idylické fotky a neplní se Instagram.

Gulaši je z celé situace hodně nesvůj. Píše se o něm, že má paralelní vztah s kamarádkou své oficiální partnerky! Jak to ten chlap může ustát? „Nezlobte se, po celou dobu vztahu s Vlaďkou jsem se držel v ústraní a nevyjadřoval se k ničemu. Rozchod v našem vztahu určitě nehledejte. Nejsem sice hrdý na své přešlapy, ale jsou věci, na které nedlužím odpovědi vám ani veřejnosti, maximálně své partnerce. Vše bychom si rádi vyřešili v soukromí, které prosím respektujte. Více se k vašim otázkám nebudu vyjadřovat,“ napsal Gulaši do redakce webu expres.cz, který na zahýbání upozornil.

Hlasy z Brna ale hovoří, že nejde o nějaký úlet na jednu noc. Gulaši je prý uvězněn mezi dvěma ženami a neví, kterou si vybrat. Na jedné straně je Erbová, které pomáhá vychovávat její děti, které si zamiloval. Na straně druhé pak tajemná dívka, se kterou to má táhnout už skoro rok! Jednu miluje, ke druhé má závazky. Tak to podle kluků z kabiny Gulaši cítí.

A co na to Erbová, která má mít také část másla na hlavě? Ta o Gulašiho přijít nechce. Nezdá se, že by ho pouštěla k vodě. „Nejsme jiní než ostatní. Řešíme nejen radosti a v našem vztahu, stejně jako ve vztazích všech ostatních, nebylo vždy všechno jen zalité sluncem. Chceme spolu být a umíme spolu mluvit. A to je důvod, proč jsme i situace, kdy člověku mnohdy není do smíchu, dokázali vyřešit,“ napsala Erbová do redakce expres.cz. Mezitím se Erbovou snaží kontaktovat novináři ze všech bulvárních deníků v zemi. Telefony zatím nezvedá a čeká, co bude dál.

Mohlo by vás zajímat

Další články