Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

První slova po nehodě mámy! Dcera Patrasové vyslala podivný vzkaz

Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
Nehoda pod vlivem alkoholu
Je to chvíli, co se herečka Dagmar Patrasová (62) vybourala v Praze se svým Mercedesem. V krvi jí bylo naměřeno 2,5 promile. To, že Dáda Patrasová skutečně nadýchala, potvrdil nejen mluvčí policie Tomáš Hulan, ale i muzikant Felix Slováček (75). Nyní se k celé kauze vyjádřila i její dcera Anička Slováčková (23).

Dagmar Patrasová (62) v Praze nabourala ve svém luxusním Mercedesu. Policistům alkoholový test ukázal 2,5 promile v krvi. Vzor všech dětí na planetě tak na místě přišel o svůj řidičský průkaz. Dáda posléze neopomněla vydat několik prohlášení. Pro eXtra.cz uvedla, že je v pořádku a odneslo to především auto.

Posléze vyrukovala s tím, že by za volant opilá nikdy nesedla a že do ní jen naboural pán z Ukrajiny

„Já jsem žádný alkohol nepila, den předtím jsme pili alkohol u dcery Aničky a to je celý. Bylo to víno,“ prozradila pro TV Nova. Její dcera nechtěla nechat věci jen tak rozhodla se k tomu vyjádřit po svém Na svůj Instagram napsala: "Vypínám do konce roku sociální sítě. Nemám na to žaludek. Kéž je vám všem dobře. Dobrou noc," uvedla.

Jinými slovy je jasné, že jí je zle. Asi jí nedělá dobře mediální pozornost kolem její maminky, která je teď logicky spjatá s alkoholem za volantem. 2,5 promile je ale skutečně mnoho. Snad je Dáda poučená pro příště, že je zkrátka nutné se prospat. V jejím případě tak tři dny.

Nebo tím snad Anička chtěla říci něco jiného?

Související články

Další články