Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

První slova po bravurním výkonu ve StarDance: Tomicová se svěřila, jak se cítí

+ Dalších 11 fotografií
Jestli někdo první soutěžní večer ve StarDance oslnil, byla to Pavla Tomicová (56). Ta svou mrštností překvapila nejen diváky, ale i porotu. Zásluhu na tom má i její taneční partner Marek, který chce, aby si číslo užila a nestresovala se. Tomicová tak činí a do toho, jako bonus, hubne. Jaká jsou její první slova po výkonu?

Velký potlesk sklidila Pavla TomicováMarkem Dědíkem po prvním finálovém večeru StarDance. „Velmi jsem si to užila. Ten přímý přenos má něco do sebe. Nejvíce mě dojal manžel. To byl pro mě ten největší potlesk,“ řekla Tomicová pro Super.cz a zároveň přiznala, že se jí i díky soutěži daří hubnout.

„Pravdou je, že kostymérky nezvládají moje šaty přešívat. Hubnutí je hezký bonus k tomu tancování,“ dodala. Manžel Ondřej Malý musí být štěstím bez sebe. Nejenže je jeho manželka talentovaná, ale postavu bude mít za chvíli jako lusk.

„Marek mě dopuje, abych se nestresovala a hlavně se bavila,“ říká o svém tanečním partnerovi Markovi herečka. Uvidíme, jak se jí bude dařit v dalším kole. Našlápnuto má každopádně dobře.

Související články

Další články