Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

První slova Patrasové o vystoupení ve Snídani a vysvětlení svého zuboženého stavu: Mohla za to nemoc, tvrdí

Na Patrasové se podepsal divoký životní styl.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 19 fotografií
vyjádření

Dáda Patrasová minulý týden šokovala většinu svých fanoušků svým vystoupením ve Víkendové Snídani na Nově, kam přišla s opuchlým obličejem a při odpovědích špatně artikulovala. Zdroje eXtra.cz, které se natáčení účastnily, následně redakci naznačily, že za vším stál alkohol. Ačkoli jsme o vyjádření Dádu požádali ihned poté, ozvala se nám až nyní a veškerá nařčení odmítá. Jak říká, měla chřipku, kterou už delší dobu přechází, a slova zaměstnanců televize pak přímo označila za podraz!

Když Dagmar Patrasová přišla do Snídaně s Novou, bylo na první pohled jasné, že není ve své kůži. Měla viditelně opuchlý obličej a během odpovědí si často šlapala na jazyk, takže jí několikrát museli pomáhat moderátoři. Podle informací eXtra.cz se tvůrci pořadu lekli, když viděli, v jakém stavu se bývalá královna dětských srdcí nachází, a tak mimořádně přivolali více moderátorů, aby zabránili případnému faux pas.

"Když dorazila, začal tu neuvěřitelný stres, protože Dáda… prostě bylo jasné, že jak se nezasáhne, jak ji nezachráníme, bude z toho kolosální průšvih," řekl redakci jeden z informátorů. Nakonec tvůrci epizodu odvysílali, jenže od diváků se začala valit kritika, a to nejen na ně, ale i na Dádu. V komentářích pod našimi články se vyjadřovali v tom smyslu, že za hereččin stav mohl alkohol. I proto jsme manželku Felixe Slováčka kontaktovali.

Jsou to jen podlé intriky

Dáda nám až nyní poskytla exkluzivní vyjádření. "K tomu, co se píše, jen tolik, že jsem do Novy šla s chřipkou a horečkou. Moje chyba. Kdo chce psa bíti, vždycky si hůl najde. Neměla jsem tam nemocná chodit," odůvodnila nám Patrasová svůj stav, který se prý stále nelepší. "Jak to přecházím, tak se mě chřipka drží," dodala poklesle.

Zároveň se vyjádřila i k tomu, co o ní říkaly zdroje z televize Nova. Podle oblíbené herečky jde o podraz, který si sama nedokáže vysvětlit. "Co můžu dělat? Jsou to podlé intriky. Nevím, proč to dělají. To asi nikdo neměl chřipku? Pro dobrotu na žebrotu, jak se říká!" postěžovala si redakci Dáda.

Dlužno dodat, že když v květnu 2022 zavinila autonehodu, po níž odmítla test na alkohol, vysvětlovala ji taktéž zdravotními problémy. „Beru léky a byla jsem v šoku. Mám problémy s páteří. Ty mám z mládí z gymnastiky. Striktně odmítám, že bych dechovou zkoušku odmítla kvůli podnapilosti,“ tvrdila nám. Následně byla zachycena, jak se vrávoravě potácí po chodníku, k čemuž se sama nikdy nevyjádřila.

Vedení Novy je naštvané

Byť Nova podle Dády o chřipce věděla, vedení to zřejmě nepřesvědčilo. „Vedení je naštvané. U Výměny manželek jsou kontroverze v pořádku, ta se vysílá večer. Víkendová Snídaně je ale koncipována jako rodinný pořad, mají tam i hosty pro děti, prostě dívají se na to také malí diváci. A do tohohle typu pořadu brát paní Patrasovou s vědomím jejích problémů, ve kterých se zmítá, bylo krajně nezodpovědné,“ řekl redakci zdroj. Kde je pravda, o tom už si asi každý udělá obrázek sám.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy